
Мікрохвильова піч годинником 20 л Соло LG MS2042DARB , 700 Вт, НВЧ, автопрограмми, дисплей, сенсор, рецепти
5 489,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-MS2042DARB
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Покриття, що легко чиститься EasyClean™*
Спеціальне покриття, що легко чиститься LG EasyClean * стійке до механічних пошкоджень і вбирання жиру, завдяки чому частинки їжі не прилипають до стінок печі та легко очищаються.
Технологія i-Wave
Завдяки технології i-Wave *, мікрохвилі в печі поширюються рівномірно, забезпечуючи глибоке проникнення тепла як по центру, так і по краям страв.
Особлива конструкція внутрішньої стінки допомагає хвилям поширюватися по всьому об'єму камери, що забезпечує більш рівномірне приготування.
Кухні світу
Унікальні програми, що дозволяють легко та без зусиль приготувати страви за традиційними рецептами французької, італійської, східної та російської кухні. Достатньо лише покласти необхідні продукти до камери та вибрати відповідне меню, а піч сама встановить оптимальний режим приготування страви.
Економія електроенергії
Після натискання кнопки ECO ON на панелі управління, споживання електроенергії в режимі очікування дорівнюватиме нулю. Якщо споживач не користується піччю протягом 5 хвилин, світло автоматично вимкнеться.
Спосіб встановлення: Окрема
Колір: Чорний
Об'єм: 20 л
Потужність: 700 Вт
Тип керування: Сенсорне
Тип: Cоло
Додатково
- Антибактеріальне покриття
- Поворотний стіл
Тип відкриття дверцят
- За допомогою кнопки
- 28.4 см
Діаметр поворотного столу, см
- 24.5
Особливості
- Технологія ефективного розподілу мікрохвиль i-Wave
Жаростійке покриття камери Easy Clean
Автоматичні режими "Кухні світу" - 32 програми
Енергозберігаючий режим "Eco On"
Функції та спеціальні програми
- Автоматичне приготування
- Автоматичний розігрів
- Авторозморожування (швидке розморожування)
- Встановлення часу (годинник)
- Захист від дітей (блокування приладу)
Вага
- 9.2 кг
Габарити (ВхШхГ)
- 28.4 x 45.5 x 31.2 см
Габарити внутрішньої камери, см
- 20.5 х 31 х 29.5
Країна реєстрації бренду
- Республіка Корея (Південна Корея)
Гарантія
- 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 284 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Ширина | 455 мм |
- Ціна: 5 489,90 ₴









