
Мікрохвильова піч з грилем комбі 20л Соло Ardesto WO-EGR820B, СВЧ 800Вт, 5 рівнів потужності, дисплей, автоменю,захист від дітей,
3 964,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-WO-EGR820B
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Мікрохвильова піч ARDESTO WO-EGR820B — це елегантний дизайн із широкими можливостями. Ця модель обсягом 20 л стане незамінною в кухонному арсеналі. Завдяки потужності 800 Вт і 5 рівням потужності, користувач може швидко й ефективно приготувати або розігріти будь-яку страву.
З простою системою керування мікрохвильовою піччю ARDESTO WO-EGR820B приготування смачних страв буде швидким процесом, а наявні режими додадуть комфорту, щоб користувач не відчув жодних труднощів. Модель має в арсеналі режим «Гриль» для насолоди хрусткими та соковитими стравами. Використовуючи «Комбінований режим», користувач отримає вдале поєднання мікрохвиль і гриля для швидкого приготування. Для розморожування продуктів за часом або вагою знадобиться режим «Швидке розморожування». Простоти використання додає режим «Автоприготування», де є меню з автоматичними програмами приготування. З «Експрес-приготуванням» можна миттєвого почати роботу одним натисканням.
Режим ECO забезпечує мінімальне енергоспоживання, неабияк знижуючи витрати електроенергії, що дає змогу заощаджувати на рахунках за електроенергію. У моменти, коли потрібна тиша, варто скористатися «Режимом без звуку». З вбудованим годинником користувач завжди стежитиме за часом приготування улюблених страв. Захистити малюків від випадкового увімкнення можна з функцією «Блокування від дітей».
Для забезпечення довговічності використання внутрішні стінки мікрохвильової печі покриті емаллю. Під час приготування або розігрівання треба використовувати посуд, призначений для мікрохвильових печей. Пристрій потрібно регулярно чистити та видаляти з нього залишки їжі. Для миття не рекомендується використовувати агресивні мийні засоби.
Мікрохвильова піч чорного кольору підійде навряд чи до будь-якої кухні та стане найкращим рішенням для тих, хто цінує якість і комфорт за прийнятну ціну. Модель може похвалитися багатофункціональністю і зрозумілим електронним керуванням, полегшуючи щоденні клопоти на кухні. Об'єм пристрою — 20 л. Потужність 800 Вт. Конструкцією міцного корпусу передбачено зручну ручку.
· Об'єм 20 л
· Потужність 800 Вт
· Уровни мощности 5
· Керування електронне
· Программы автоматического приготовления 8: картопля, паста, піца, попкорн, овочі, напої, м’ясо та риба
· Гриль + комбінований режим приготування
Гриль. Під час процесу приготування буде працювати тільки нагрівальний елемент. Застосовується для обсмажування тонкого м’яса, ковбасок, курячих крилець тощо та отримання хрусткої скоринки.
Поєднання гриля та мікрохвильового приготування. 30% потужності мікрохвиль і 70% потужності гриля.
Поєднання гриля та мікрохвильового приготування. 55% потужності мікрохвиль і 45% потужності гриля
· Напруга 230 В
· Частота 50 Гц
· Колір чорний
· Відчинення дверцят ручкою
· Дисплей
· Таймер
Програми
· Функції
Захист від дітей/Гриль/Ріг/розморожування за вагою/Акспрес приготування/ Автоприготування/комбі/швидке розморожування (за часом)/режим ECO/годинник/Стоп без звуку
Додатково
· Відчинення дверцят
ручка
· Комплектація
Решітка для гриля/Інструкція/мікрохвильова піч/Обертова опора/Гарантійний талон/склянний поворотний стіл
· Напруга
230 В
· Частота
50 Гц
· Колір
Чорний
Вага: 11.29 кг
Габарити (ВхШхГ): 26.3 x 45.6 x 35.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Повзункові, Поворотні, Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Очищення парою | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 263 мм |
| Ширина | 456 мм |
| Глибина | 353 мм |
| Вага | 11.29 кг |
- Ціна: 3 964,10 ₴







