
Електрочайник зі шкалою внутрішньою 1,5 л Ardesto EKL-T31GW, 1350 Вт, підсвічування, автовимкнення, скло
624,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-EKL-T31GW
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
· Об’єм 1.5 л
· Обертання на підставці 360°
· Світлова індикація
· Прихований нагрівальний елемент
· Автоматичне вимкнення після закипання та в разі браку води
· Матеріал корпусу скло + пластик
· Потужність 1 350 Вт
Технічні характеристики
Основні
· Тип
електрочайник
· Потужність
1350 Вт
· Об`єм
1.5 л
· Нагрівальний елемент
прихований дисковий
Функції
· Особливості
Поворот на підставці на 360° / Світлова індикація роботи
Додатково
· Безпека
Автоматичне відключення при недостатній кількості води / Автоматичне відключення при закипанні
Фізичні
· Матеріал корпусу
скло / пластик
· Колір
білий
Електричний чайник ARDESTO EKL-T31GW створений для поціновувачів лаконічного дизайну, комфорту та функціональності. Корпус виготовлено з міцного пластику білого кольору та термостійкого скла. Завдяки цьому буде збережено природний смак води та унеможливлено потрапляння хімічних елементів, що псують смак напою.
Швидка економність
Маючи потужність 1 350 Вт, чайник за кілька хвилин впорається з кип’ятінням 1.5 л води. Модель є економною, адже для цього вона споживатиме небагато електроенергії. Об’єму 1.5 л вистачить для чаювання родини з 3-4 осіб. На стінки нанесено шкалу рівня води в резервуарі, а також зазначено її мінімальну та максимальну кількість.
Якісні деталі
Механізм відкриття кришки електрочайника ARDESTO EKL-T31GW спрацьовує плавно, не спричиняючи розбризкування. Кришка щільно прилягає, унеможливлюючи випадкове відкриття. Ергономічне руків’я має вигин для абсолютного комфорту користування лівою та правою рукою без обтяження. Прихований нагрівальний елемент забезпечує швидке кип’ятіння, надійність, простоту очищення, безпеку та стійкість до зношування, адже унеможливлено контактування з водою. У комплекті є підставка, що забезпечує обертання пристрою на 360°. У підставці передбачено місце для зберігання шнура.
Оздоблення та захисний функціонал
Електрочайник має блакитне підсвічування, яке ефектно вмикається під час кип’ятіння води та вимикається після закінчення. Передбачено функцію автоматичного відключення після закипання води та в разі, якщо випадково чайник не заповнено водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 624,39 ₴








