
Фен для волос с концентратором LIBERTON LHD-6104, 2000 Вт, складна ручка, холодный обдув, защита от перегрева
1 114 ₴
- Нет в наличии
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: звичайний; Тип мотора: DC; Потужність, Вт: 2000; Кількість швидкісних режимів: 2; Кількість температурних режимів: 3; Кількість насадок в комплекті: 1; Насадка: концентратор; Подавання холодного повітря: є; Особливості: складна ручка, захист від перегріву, петля для підвішування; Довжина шнура: 1,8 м; Матеріал корпусу: пластик; Розмір виробу: 16,7х7,7х24,5 см; Колір: рожевий.
Тип фена: звичайний
Тип мотора: DC
Потужність, Вт: 2000
Кількість швидкістних режимів: 2
Кількість температурних режимів: 3
Насадки: концентратор
Подача холодного повітря: так
Особливості: складна ручка, захист від перегріву
Довжина шнура, м: 1,8
Вага нетто, кг: 0,48
Вага брутто, кг: 0,58
Розмір виробу, см: 16,7х7,7х24,5
Розмір упаковки, см: 12,8х11,1х23,2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Количество насадок | 1 |
| Количество скоростей | 2 |
| Мощность фена | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Нет |
| Холодный обдув | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.48 кг |
| Высота | 245 мм |
| Длина | 77 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Съемный сетчатый фильтр | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насадки | Концентратор |
| Подача холодного воздуха | Да |
| Потребляемая мощность | 2000 |
| Функции защиты | Защита от перегрева |
- Цена: 1 114 ₴









