
Стиральная машина автомат фронтальный 6 кг LIBERTON LWM-4900,11 программ, очистка паром, инвертор BLDC
10 911 ₴
- Нет в наличии
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ОТПРАВЛЯЕТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ.
-ПРЕДОПЛАТА ЗА ТОВАР НА РС;
-НАЛОЖЕННЫЙ ПЛАТЕЖ
При отправке наложеннім платежом: обязательно оплата гарантийного платежа в размере 1000 грн (стоимость доставки).
Завантаження, кг: 6; Тип двигуна: інверторний BLDC Inverter; Тип: автомат, фронтальна; Привід: ремінний; Макс. швидкість віджиму, об/хв: 1200; Клас енергоспоживання: A; Клас віджиму: B; Дісплей: ні; Кількість програм: 11 (Мікс, Еко 40-60, Бавовна 20, Швидке прання 30, Швидке прання 15, Віджим, Полоскання+Віджим, Прання парою, Делікатні вироби, Синтетика, Очищення барабану); Функції: вибір температури прання, очищення барабану, таймер відстрочки старту, захист від дітей, дозавантаження старт/пауза, контроль дисбалансу, контроль піноутворення, інтелектуальна система прання; Рівень шуму під час прання, дБ: 60; Рівень шуму під час віджимання, дБ: 72; Матеріал корпусу: пластик; Розмір виробу, см: 59,8х84,5х40,5; Колір: білий.
Тип: фронтальна окремостояча (соло)
Інше: Контроль дисбалансу (автобаланс), контроль піноутворення, виявлення навантаження, Інтелектуальна система прання, Захист від дітей
Програми, к-сть, 11:
Мікс; ЕКО 40-60; Бавовна 20℃; Швидке прання 30′; Швидке прання 15′; Віджим; Полоскання+Віджим; Прання парою; Делікатні вироби; Синтетика; Очистка барабану
Рівень шуму: 60 дБ - під час прання, 72 дБ - під час віджиму
Водонепроникний клас: IPX4
Кут відкривання дверей: 150 º
Максимальне завантаження: 6 кг
Об'єм барабану: 42 л
Привід: ремінний
Річне споживання води: 9900 л
Тип двигуна: інвертор BLDC
Клас прання / віджиму: В
Швидкість віджиму: 1200 об/хв
Клас енергоспоживання: А (А+++)
Колір: білий + чорний
Вага нетто, кг: 50
Вага брутто, кг: 53
Розмір виробу, см: 59,8×84,5×40,5
Розмір пакування : 64,7×89×45
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Способ установки | Отдельно устанавливаемый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа "Синтетика", Стирка деликатных вещей, Программа быстрой стирки, Стирка с паром, Экономичная программ |
| Особенности | Защита от детей, С паром |
| Количество программ стирки | 11 |
| Уровень шума при стирке | 60 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Вес | 53 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Напряжение | 220 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Дисплей | Да |
| Страна производитель товара | Китай |
| Максимальная загрузка белья | 6 |
| Уровень шума, дБА | 60 стирка, 72 отжим |
- Цена: 10 911 ₴










