
Холодильник із морозильною камерою загальний об'єм 41 л LIBERTON LRU 51-42H, однокамерний
4 962 ₴
4 713,90 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
Загальний/корисний об'єм: 42/41 л;
Загальний/корисний об'єм холодильної камери: 38/37л;
Загальний об'єм охолоджуючої камери (до +0 ℃): 4 л;
Клас енергоспоживання: А+;
Потужність: 60 Вт;
Управління: механічне;
Система розморожування: ручна
Кіл-ть полиць в холодильній камері: 1 шт.(решітка);
Перенавішувані двері;
Регульовані ніжки;
Розміри виробу: 47,5х44,5х51,5 см;
Колір: білий.
Холодоагент, тип:: R600a
Загальний об'єм охолоджуючої камери (до +0 ℃):4 л
Загальний об'єм: 42 л
Корисний об'єм: 41 л
Об'єм холодильної камери: 38 л
Корисний об'єм холодильної камери: 37 л
Система охолодження холодильної/морозильної камери: статична
Потужність, Вт: 60 Вт
Клас енергоспоживання: А+
Рівень шуму: 41 дБ
Інше:
перевішувані двері, регульовані ніжки, кліматичний клас - ST
Колір: білий
Вага нетто, кг: 13,5
Вага брутто, кг: 15,0
Розміри : 44х51,5х47,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 42 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 4 л |
| Особливості | Перевішування дверей |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 515 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Винна камера | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Енергоспоживання | 106 кВт/год |
| Кількість дверей | 1 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Міні-бар | Ні |
| Мінімальна температура у морозильній камері | 0 град. |
| Перевішувані двері | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Вимагає розморожування 1 раз на 3-6 місяців |
| Кліматичний клас | ST |
| Перенавішування дверей | Так |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Холодильник |
| Функції і особливості | Захист від перепадів напруги Перевішування дверцят |
- Ціна: 4 713,90 ₴









