
Фен для волосся дорожній з концентратором Ardesto HD-503T/2, 1200 Вт, DС мотор, складна ручка
868 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.
Фен виконаний у компактному корпусі з міцного термостійкого полікарбонату, в преміальній кольоровій гамі. Для зручного транспортування передбачена складана ручка, а для підвішування - спеціальна петелька.
Потужність пристрою - 1200 Вт, підтримуються два режими роботи, які можна вибрати за допомогою клавіші управління на ручці. Фен отримав захист від перегріву, а знімна насадка-концентратор забезпечує ефективний розподіл повітряного потоку для більш швидкої сушки волосся.
Петелька для підвішування
Насадка-концентратор
Тип пристрою: фен
Потужність: 1200 Вт
Кіл-ть швидкісних режимів: 2
Кіл-ть температурних режимів: 2
Насадки в комплекті: концентратор
Особливості: петля для підвішування / складна ручка
Довжина шнура: 1.7 м
Колір: чорний / золотистий
Вага: 340 г
Безпека: захист від перегрівання
Додатково:
Петля для підвішування / механічне керування / складна ручка / DC двигун
Матеріал: полікарбонат
Габарити (ШхДхГ), см: 7x19x11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.34 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 868 ₴








