
Пральна машина 6 кг із відтискачем напівавтомат вертикальна SATURN ST-WM0619 двобакова центрифуг
6 398 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ПО ПРОМОПЛАТЕ ТОВАР ОТПРАВЛЯЕТСЯ
ОТПРАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ, УКРПОЧТОЙ
ПЕРЕД ОТПРАВКОЙ ПЕРЕВОЗЧИКОМ С НАЛОЖЕННИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРІ 800 ГРН (СТЕМНІСТЬ ДОСТАВКИ В ОДНІ СТОРОНА)
Пральна машина SATURN ST-WМ0619
напівавтоматичне двокамерне завантаження 6 кг, механічним таймером і 3 режимами прання.
Кришка скляна
Характеристики:
Тип: напівавтоматична
Завантаження: вертикальна
Завантаження білизни, кг: 6
Кількість режимів: 3
Клас пресування/енерації енергоспоживання: D / A
Віджимання: 1400 об/хв
Потужність, Вт: 360
Таймер (стирка, віджимання), хв: 15 / 5 max
Температура прання, °C: 60 max рівень шуму, дБ: 80 (стирка/віджим)
Вага нетто, кг: 15
Розміри виробу (ШxГxВ), см: 63,5x36x71
Інше: перемикач таймера прання перемикач режимів роботи та зливу води перемикач таймера віджимання
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | D |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.36 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 3 |
| Особливості | Портативна |
| Рівень шуму при пранні | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 3 |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 15 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 6 398 ₴










