
Настільна газова плита 2 конфорки таганок під балон Ferre O-200-BL пропан бутан кришка
1 648 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Газова плита, виготовлена в стильному чорному кольорі, підійде практично до будь-якого кухонного інтер'єру. Стриманий акцент загального дизайну надають чорна решітка, конфорка та вимикач. Незаперечною перевагою цієї моделі є простота встановлення (настільна), тому вам не потрібно демонтувати наявну електричну плиту тощо, а також ви можете скористатися резервним варіантом на випадок
· Тип встановлення: настільний
· Кількість пальників: 2
· Загальна потужність: 3,35 кВт (260 Гц/рік)
· Тип газа: пропан/бутан (LPG)
Витрата газу: 110-243 г/год
· Механічне керування (поворотні перемикачі)
· Сталева конструкція
· Металева кришка
Стабільна база
· Тип: Газова плита
· Кількість конфорок, шт.:2
· Кришка: Так, металева
· Керування: Механічне, поворотні перемикачі
· Тип газа: Пропан/бутан (LPG)
· Загальна потужність газу, кВт: 3,35
· Номінальний тиск газу, Па: 3000 (30mbar)
· Покриття робочої поверхні: ємаль
· Колір: чорний
· Додатково: Ніжки для фіксації на поверхні
· Комплектація: Плита настільна, інструкція
· Розміри (ВxШxГ), мм: 469x340x105
· Країна виробник: Туреччина
· Гарантія: 12 місяців
***Під час приєднання плити до газового балона (застосовуються балони місткістю 5, 12, 27 і 50 л), перед ним має бути встановлений регулятор (редуктор) тиску типу: РДСГ. Використовуйте хомути для закріплення шланга на штуцерах регулятора та вентиля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferre |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 469 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Кришка | емальована |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Секція для посуду | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 1 648 ₴









