
Настільна газова плита таганок під балон/природний Ventolux HGT 620 ES (WH) 2 конфорки газ-контроль Туреччина
2 711 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Настільна плита HGT 620 ES (WH)
Газова настільна плита HGT 620 ES (WH) — справжня знахідка в наш час, адже вона працює від балонного газу та магістрального газу. А це означає, що ви не залишитеся голодним, навіть коли вдома буде вимкнене світло. А завдяки тому, що ця модель настільна, а отже, досить легко та швидко збирається, навіть на природі, далеко від цивілізації, її можна використовувати з туристичним балоном.
Сама плита виготовлена з емальованої сталі білого кольору, яка є одним із найуніверсальніших для інтер'єрів. Саме тому плитка чудово підійде навіть для квартири. На робочому столі розміщені дві газові конфорки — 0,9 кВт і 1,75 кВт. Цієї потужності досить і для розігрівання їжі, і для приготування з нуля.
Керування плитою здійснюється двома поворотними ручками, що відповідають за інтенсивність подавання газу. Загалом плита досить проста у використанні, адже не має жодного надзвичайного функціоналу, а звідси максимально надійна та має приємну ціну.
Особливості газової настільної плити HGT 620 ES (WH):
Виготовлений з емальованої сталі білого кольору.
Доступні дві конфорки для використання — 0,9 і 1,75 кВт.
Керування двома поворотними ручками.
Над конфорками розташована суцільна емальована решітка.
Може використовуватися з магістральним і балонним газом.
Гарантія — 3 роки.
Газова переносна плита — потрібна техніка з огляду на регулярність вимкнення електроенергії. Водночас її можна використовувати де завгодно: у квартирі, на дачі, у гуртожитку та на природі.Характеристики:
Тип: настільні плити
Розмір: 51 х 30 см
Під'єднання: балонний/природний газ
Колір: білий
Матеріал: емальована сталь
Кількість конфорок: 2
Керування: круглі ручки
Решітки; емальовані
Газ-контроль: є
Електрозапалювання: немає
Характеристики конфорок: велика конфорка — 1,75 кВт, маленька — 0,9 кВт
У комплекті: під'єднання до балонного/магістрального газу (LPG)
*заявлено виробником
Особливості: під'єднання до балонного/магістрального газу
Гарантія: 36 місяців
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Розташування конфорок | центральне |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 265 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип установки | Настільні |
| Під'єднання | |
| Під'єднувач до | Баллон, Магістральний |
- Ціна: 2 711 ₴








