
Електрична піч 60 л з конвекцією підсвіткою рожном грилем LIBERTON LEO-601Е S 2200 Вт 12 програм нагрівання
6 230 ₴
5 793,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: LEO-601E S
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч Liberton LEO LEO-601Е S незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 2200 Вт і широкий діапазон температур від 30 до 230°С, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним альтернативом.
Високоякісні нагрівальні елементи потужністю 2200 Вт.
Керування еелектричне.
Модель має внутрішню камеру великого об'ємом — 60 літрів. Висота внутрішньої камери: 35 см.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного сріблястого кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла (1 скло у дверцятах). Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Доступны чотири висоти вставок для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням. На підставці обертовому, що входить до комплекту рожні можна приготувати смачну курку-гриль, а під ним запекти картоплю й овочі.
*Вертел вмикається автоматично в програмах: Курка, Картопля.
Завдяки 12 попередньо встановленим (автоматичним) програмам/режимам ви швидко досягнете чудових результатів.
Режими: Верхній і нижній тен, Верхній тен, Нижній тен, Тост, Випічка, Піца, Печиво, М'ясо, Курка, Картопля, риба, Розморожування.
У кожному автоматичному режимі є температура та час приготування типово. Також в кожному автоматичному режимі передбачається регулювання (крокзбільшення/зменшення) температури та часу (таблиця рекомендацій додається в інструкції).
Діапазон температури в режимах Верхній і нижній тен, Верхній тен, Нижній тен от 65 ℃.
Передбачена проста регулювання температури до 230 ℃.
Таймер. Піч обладнана вбудованим таймером, який дає змогу встановити час приготування до 120 хвилин з автовимкненням і звуковим сигналом. Це зручно, позаяк ви можете настроїти час і робити інші справи, не турбуючись про процес приготування.
Додаткові функції електропечі містять конвекцію, нековзні ніжки, підсвітка внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно налаштовувати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція вмикається автоматично в програмах:Тост, Випічка, Піца, Печиво, М'ясо, Картопля, Риба.
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Підсвітка внутрішньої камери рівномірно освітлює робочу зону.
Світлодіодний дисплей. Усі процеси зображаються на дисплеї.
Залишки їжі та жиру збираються на мобільному та легко чистимося піддоні для крихт і жиру.
Комплектація електропечі містить 1духовку, 1 деко, 1 деко для крихт і жиру, 1 рожн, тримач для дека, терморукавиця
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: скло (1 скло у дверцятах)
Цвет: Сріблястий
Тип керування: Електронне
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Тип відчинення дверей: За ручку
Об'єм, л: 60
Максимальна потужність, Вт: 2200
Кількість рівнів напрямних: 4
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь
Мінімальна температура приготування, oC: 65 (програма Розморожування від 30 ºC)
Максимальна температура приготування, oC: 230
Нековзні ніжки
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Країна виробництва: Китай
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 58х44,7х40,7
Вага нетто, кг: 10,9
Гарантія, міс: 12,7
Країна реєстрації бренда: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Об`єм | 60 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Так |
| Додаткова комплектація | Вертел, Піддон для крихт |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Висота | 447 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 2200 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | Більше 60 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 5 793,90 ₴









