
Кавомолка роторна електрична зі знімним контейнером MAGIO MG-201 200 Вт подрібнювач 75 г ножова 2 леза
1 585 ₴
- Немає в наявності
- Код: MG-201
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Кавомолка MAGIO MG-201 електрична, компактна кавомолка з 2 ножами, 200 Вт. За допомогою цієї практичної кавомолки можна швидко та легко подрібнити кавові зерна.
Колір металік — безпрограшне, класичне рішення, яке стане оригінальним акцентом в інтер'єрі Вашої кухні. Потужність приладу становить 200 Вт, що дає змогу якісно подрібнити зерна та приготувати смачну каву. Плавний пуск двигуна та корпус із неіржавкої сталі гарантують надійність і довговічність.
Два міцні ножі з неіржавкої сталі завжди гарантують точний результат.
Компактні розміри та сучасний дизайн дають змогу легко зберігати пристрій на кухні.
Плавний пуск двигуна та корпус із неіржавкої сталі гарантують надійність і довговічність.
Основна функція чаші кавомолки — подрібнення кавових зерен, сухих спецій або аналогічних сухих продуктів, максимальна місткість — 75 г.
Кавомолка максимально проста у використанні. Ємність із неіржавкої сталі та кришка легко очищаються під водою. Також ви можете не хвилюватися про безпеку. Прилад працює тільки за правильно встановленої кришки, запускається натисканням на верхню кришку. Легко складається, а деталі щільно кріпляться між собою.
Кришка виготовлена з прозорого пластику, що дає змогу контролювати процес помелу (подрібнення).
Передбачений відсік для шнура живлення.
Характеристики:
- Система помелу: ножова (ротаційний ніж)
- Місткість: 75 г
- Потужність: 200 Вт
- 1 регулювання швидкості
- Знімний контейнер із кришкою для зачинення/збереження
- Лопаті з неіржавкої сталі
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь
- Особливості: блокування увімкнення у разі знятої кришки
- Додатково: знімна чаша з кришкою
- Комплектація: Кавомолка, знімна чаша
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Металік |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 75 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.815 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 10 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон місткості | 75 г |
| Додаткові функції | Подрібнення спецій Подрібнення зернових Подрібнення круп |
| Потужність | 200 Вт |
| Особливості | Наявність знімної чаші з кришкою автоблокування відсік для кабелю живлення |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Роторна |
| Тип управління | Електричний |
- Ціна: 1 585 ₴




