
Електрична піч 60 л з конфорками конвекцією рожном грилем підсвіткою FIRST FA-5045-5 3400 Вт 5 режимів н
7 794 ₴
7 326,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: FA-5045-5
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч FIRST FA-5045-5 незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 3400 Вт і широкому діапазону температур від 100 до 230 °C, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним результатом. Високоякісні кварцові нагрівальні елементи потужністю 3400 Вт. Керування механічне.
Крім того, за ширини 62,5 см ця модель має внутрішню камеру великого прознімом — 60 літрів.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного чорного кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла (2 скла у дверцятах). Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Готуйте та випікайте одночасно: простора мінідуховка обладнана сучасною конвекційною технологією до 230° C, а також двома конфорками з індивідуальним керуванням. Розміри конфорок — 185 і 155 мм.
Доступны три висоти вставок для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією.
Найкращі страви готуються на обертовому вертелі рівномірно та з хрусткою скоринкою.
Залишки їжі збираються на мобільному та легко чистимося піддоні для крихт.
Піч обладнана перемикачем функцій, що мають 6 різних положення:
- Нагрівальні елементи вимкнені
- Одночасно верхній і нижній нагрівальний елементи спільно з функцією конвекції використовуються для підрум'янювання хліба, мафінів, заморожених вафель тощо.
- Верхній нагрівальний елемент разом із функцією конвекції використовується для приготування риби, стейків, птиці, свинячих відбивних.
- Верхній і нижній нагрівальні елементи активні
- КУРИЦЯ — увімкнений верхній нагрівальний елемент і рожн
- ТОСТИ — входять верхній і нижній нагрівальний елементи разом із функцією конвекції та рожном; використовується для підрум'янювання хліба, мафінів, заморожених вафель тощо.
Додаткові функції електропечі містять конвекції, підсвічування внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно настроювати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Підсвітка внутрішньої камери рівномірно освітлює робочу зону.
Комплектація електропечі містить 1 мінідуховку, 1 решітку для гриля в мініпечі, 1 деко, 1 деко для крихт, 1 рожен.
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: скло (2 скла у дверцятах)
Колір: Чорний
Тип керування: Поворотні перемикачі
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Тип відчинення дверцят: За ручку
Об'єм, л: 60
Режими приготування:
Нагрівальні елементи вимкнені
Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання + Конвекція
Верхнє нагрівання + Конвекція
Нижнє нагрівання + Верхнє нагрівання
Верхній нагрів + Вертел
Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання + Конвекція+ Вертел
Максимальна потужність, Вт: 3400
Кількість рівнів напрямних: 3
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь
Мінімальна температура приготування, oC: 100
Максимальна температура приготування, oC: 230
Конвекція
2 конфорки
Кількість скел дверцят: 2
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Комплектація мінідуховка, решітка для гриля, 1 деко, 1 деко для крихт, 1 рожен
Країна виробництва: Китай (виробництво для Європи)
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 62,5х43х45
Вага нетто, кг: 15,6
Гарантія, міс: 12
Країна реєстрації бренда: Австрія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First Austria |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Максимальна потужність печі | 3400 Вт |
| Об`єм | 60 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Вертел, Піддон для крихт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 625 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Немає |
| Внутрішнє покриття камери | Оцинкований метал |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Функції приготування | Випікання Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка Конвекція |
- Ціна: 7 326,36 ₴









