
Електрична піч 30 л із конвекцією грилем підсвіткою FIRST FA-5043-1 1600 Вт 6 режимів нагрівання 230 таймер духо
4 721 ₴
4 673,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: FA-5043-1
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч FIRST FA-5043-1 незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 1600 Вт і широкому діапазону температур від 100 до 230 °C, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним результатом. Високоякісні кварцові нагрівальні елементи потужністю 1600 Вт. Керування механічне.
Крім того, за ширини 50,5 см ця модель має внутрішню камеру великого прознімом — 30 літрів.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного чорного кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла (2 скла у дверцятах). Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Повністю чорна, загострена з окантовкою з неіржавкої сталі, компактна мінідуховка з внутрішньою підсвіткою и безступеневим регулюванням температури до 230 °C не тільки має гарний вигляд, але й економить час і нерви під час приготування їжі.
Доступны дві висоти стійки для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією.В комплект входить знімний піддон для крихт для легкого очищення.
Піч обладнана перемикачем функцій, що мають 6 різних положення:
- Доданий верхній нагрівальний елемент
- Входить нижній нагрівальний елемент
- Верхній і нижній нагрівальні елементи активні
- Верхній нагрівальний елемент разом із функцією конвекції використовується для приготування риби, стейків, птиці, свинячих відбивних
- Нижній нагрівальний елемент разом із функцією конвекції використовується для випікання кексів, пирогів, печива, запікання птиці, яловичини, свинини тощо.
- Одночасно верхній і нижній нагрівальний елементи спільно з функцією конвекції використовуються для підрум'янювання хліба, мафінів, заморожених вафель і т. п.
Додаткові функції електропечі містять конвекцію, таймер зі звуковим сигналом і підсвічування внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно налаштовувати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Таймер і звуковий сигнал
Електропіч обладнана зручним механічним таймером на 60 хвилин, який можна налаштувати під час приготування. Після завершення програми спрацює автовимкнення та піч сповістить вас за допомогою звукового сигналу.
Підсвітка внутрішньої камери рівномірно освітлює робочу зону
Комплектація електропечі містить 1 мінідуховка, решітку для гриля, 1 деко, 1 деко для крихт.
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: Скло (2 скла у дверцятах)
Колір: Чорний
Тип керування: Поворотні перемикачі
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Таймер Механічний (60 хв.)
Тип відчинення дверцят: За ручку
Об'єм, л: 30
Режими приготування:
Верхнє нагрівання
Нижнє нагрівання
Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання
Верхнє нагрівання + Конвекція
Нижнє нагрівання + Конвекція
Конвекція + Нижнє нагрівання + Верхнє нагрівання
Максимальна потужність, Вт: 1600
Кількість рівнів напрямних: 4
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь
Мінімальна температура приготування, oC: 100
Максимальна температура приготування, oC: 230
Звуковий сигнал (зумер)
Конвекція
Таймер
Кількість скел дверцят: 2
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Комплектація мінідуховка, решітка для гриля, 1 деко, 1 деко для крихт
Країна виробництва: Китай (виробництво для Європи)
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 50,5х31х38,5
Вага нетто, кг: 7,6
Гарантія, міс: 12
Країна реєстрації бренда: Австрія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First Austria |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Піддон для крихт |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Оцинкований метал |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Функції приготування | Конвекція Випічка Гриль Хлібопічка Розморожування Запікання |
- Ціна: 4 673,79 ₴










