
Фен для волосся 2 в 1 кругова сушарка 360o випрямляч кераміка SOGO SEC-SS-3685 2000 Вт холодний обдування АС мотор
1 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: SEC-SS-3685
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Фен — стайлер для волосся з великою потужністю 2000 Вт SOGO SEC-SS-3685 дає змогу створити оптимальну температуру для сушіння завдяки комбінування 3 теплових режимів і 2 режимів швидкості.
Передбачені 2 режими: Фен 360º і фен класичний. Завдяки регулювання швидкості і нагрівання з легкістю можна підібрати відповідний режим сушіння.
Функція випрямляча волосся Керамічні пластини проходять ретельне оброблення, завдяки чому досягається поліпшене ковзання і зберігаються захисні властивості матеріалу, результат — здорове та блискуче волосся.Підручні пластини рівномірно гріються й особливо делікатні, допомагають уникати великого термічного навантаження на волосся, яке може його пошкодити.
Функція холодного обдування створює потужний потік холодного повітря. Використовується для фіксації укладки.
Потужний двигун змінного струму
Двигун змінного струму професійного рівня слугує втричі довше, ніж традиційні сушарки.
Технологія повітряного потоку 2 в 1
Потужні, швидкі результати в салоні та на 70 відсотків більше охоплення.
Висушує великі ділянки волосся за раз.Природно згладжує кутикулу волосся.
Для більшого блиску. На 60 відсотків швидше висихає й менше пошкоджень.
Комфорт і безпека.Фен характеризується високою швидкістю повітряного потоку та низьким рівнем шуму, що робить процес сушіння приємним і тихим. Захист від перегрівання гарантує безпеку у використанні, а вушко для підвішування робить зберігання зручним і організованим.
Характеристики:
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість температурних режимів:3
- Ергономічний дизайн
- 2 режими: режим сушіння на 360° і класичний режим сушіння
- Кабель завдовжки 1,8 метра
- Функція випрямлення волосся
- Пластини з подвійним керамічним покриттям
- Захист від перегрівання
- Холодне обдування
- Знімна кришка фільтра для регулярного чищення
- Вушко для підвішування
- Країна виробництва: Китай
- Габаритні розміри, см: 25.44x9x27.3
- Колір: чорний
- Вага, кг: 0,85
- Фен
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Концентратор | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Немає |
| Подача холодного повітря | Да |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 1 595 ₴






