
Оливний радіатор нагрівач 11 секцій LIBERTON LOH-2605 2500 Вт 3 режими нагрівання термостат на 25 м2 захист
2 606 ₴
- Немає в наявності
- Код: LOH-2605
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оливний радіатор LIBERTON LOH-2605 на 11 секцій, потужністю 2500 Вт, предназначен для обогрева приміщення площею до 25 м2. Керування пристроєм механічне.
Регульований термостат.
Нагрівач має терморегулятор і систему захисту від перегрівання.
Зручність під час пересування виробу забезпечить колеса. Ручка для перенесення
Для зберігання кабелю передбачене спеціальне відділення.
Основні переваги та характеристики LIBERTON LOH-2605:
- 25 кв. м. — площа обігрівання під час використання як основне джерело тепла
- 11 зварних секцій, заповнених екологічно безпечним мастилом
- максимальна потужність 2500 Вт
- 3 рівні потужності: 1000 Вт/ 1500 Вт/ 2500 Вт
- термостат
- захист від перегрівання
- світловий індикатор
- 8,3 кг — вага нагрівача
- відділення для зберігання кабелю
- Оливний радіатор 11 секцій
- Коліщатка з кріпленнями
- Інструкція з використання
- Розміри паковання 580x520x125 мм
- Розміри нагрівача 547x479x240 мм
- Вага, кг: 9,25 кг
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | 0 |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.25 кг |
| Висота | 547 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 479 мм |
- Ціна: 2 606 ₴



