
Електрична піч 63 л із конвекцією грилем GRUNHELM GN63СВ 2200Вт 4 режими роботи нагрівання 250 таймер 60 хв те
5 758 ₴
- Нет в наличии
- Код: GN63СВ
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Внутрішній об'єм настільної духової шафи/ електричної печі GRUNHELM GN36KGC
63 л дозволять пекти торти, та іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри є достатніми для запікання птиці цілком, навіть у рамках підготовки до великих сімейних свят.
Різні режими роботи дозволяють вибирати між верхнім і нижнім нагріванням або використовувати їх комбінацію .
Режим конвекції , що включається за бажанням, гарантує апетитну золотисту скоринку на будь-яких видах страв.
Регулювання температури від мінімальних 100 до максимальних 250 градусів (термостат: 100-150-200-250) дає можливість з однаковою легкістю швидко запікати м'ясо або сушити вимогливі пастилу і безе .
Таймер дозволить задати необхідний час приготування та подасть сигнал , коли процес буде завершено.
У комплекті 2 прямокутні листи.
Характеристики:
Потужність: 2200 Вт
- Тип керування: механічне
- Таймер: 60 хвилин. Автовідключення зі звуковим сигналом
- Об'єм: 63 л
- Функції: конвекція, випічка, розморожування, гриль
- Регулятор температури: від 100°С до 250°С
- Режими: 4
- Верхнє нагрівання
- Верхнє+Нижнє нагрівання
- Конвекція
- Нижнє нагрівання
- Термоізоляція
- Світловий індикатор
- Колір чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Количество режимов приготовления | 4 |
| Максимальная мощность печи | 2200 Вт |
| Объем | 63 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Безопасное автоотключение | Да |
| Внутреннее освещение | Нет |
| Внутреннее покрытие | антипригарное покрытие |
| Дисплей | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Нет |
| Функция размораживания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.55 кг |
| Высота | 583 мм |
| Глубина | 393 мм |
| Ширина | 492 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 39.3 х 58.3 x 49.2 см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Материал корпуса | Эмалированный металл |
| Мощность | 2200 |
| Напряжение | 220 |
| Объем, л | Более 60 |
| Особенности | С функцией гриля |
| Программы | Верхний нагрев Конвекция Нижний нагрев Верхний+Нижний нагрев Верхний+Нижний нагрев+Конвектор |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Сфера использования | Для дома |
| Термостат, °С | 250 |
| Функции приготовления | Выпечка Гриль Запекание Размораживание Вертел Хлебопечка |
- Цена: 5 758 ₴









