
Вентилятор підлоговий Hölmer HFS-1216B 35 Вт 3 швидкості авто обертання кут нахилу тихий синій
1 123 ₴
- Немає в наявності
- Код: HFS-1216B
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Вентилятор Hölmer HFS-1216B допоможе створити комфортні умови в приміщенні та дасть змогу насолоджуватися прохолодним повітрям. Модель HFS-1216B представлена в чорному кольорі. Це підлоговий вентилятор лопатної конструкції діаметром 40 см. Має стійку хрестову основу, 3 швидкості обертання, функцію «Автоповорот» і зручне кнопкове керування.
Безшумна робота й безпека
Робота Hölmer HFS-1216B не тільки безшумна, але й абсолютно безпечна. Для захисту від рухомих лопатей вентилятор обладнаний двосторонньою захисною решіткою, яка забезпечує безпечне використання приладу.
Поворот на 90°
Конструкція HFS-1216B дає змогу регулювати висоту (максимум на 1,2 м) і кут нахилу, а також повертатися на 90°, щоб спрямувати потік повітря в потрібний Вам напрямок.
3 швидкості обертання
На лицьовій стороні вентилятора HFS-1216B розташована кнопкова панель керування зі світловим індикатором. Інтерфейс керування зручний і зрозумілий. 3 швидкості обертання дають змогу вибрати оптимальну та комфортну для Вас силу обдування. У параметрах ввімкнена також функція «Автоповорот».
Потужність і живлення
Hölmer HFS-1216B живиться від стандартної електричної мережі на 220 — 240 В. Споживана потужність становить 35 Вт.
Якість і надійність
Підлоговий вентилятор має стійку хрещату підставку (48 см), що дає змогу надійно та міцно стояти на поверхні. Модель HFS-1217B компактна та легко розміщується навіть у невеликому просторі. Усі деталі пристрою виготовлені з якісних матеріалів.
Кут нахилу корпусу вертикальний
Матеріал лопатей: пластик
Наявність лопатей: 3
Матеріал корпусу: пластик/метал
Діаметр лопатей: 40 см
Кількість швидкостей: 3
Споживана потужність: 35 Вт
Довжина кабелю: 150 см
Дуже тиха робота
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 1215 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатевої |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 1 123 ₴







