
Електрична піч 35 л із конвекцією рожном грилем GRUNHELM GN352ARC 1800 Вт 4 режими роботи нагрівання 250
4 174 ₴
4 048,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: GN352ARC
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Внутрішній об'єм настільної духової шафи/ електричної печі GRUNHELM GN352ARC
35 л дадуть змогу пекти торти та іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри достатні для запікання птиці цілком, навіть у межах підготовки до великих сімейних свят.
Різні режими роботи дають змогу вибирати між верхнім і нижнім нагріванням або використовувати їх комбінацію.
Режим конвекції, який вмикається за бажанням, гарантує апетитну золотисту скоринку на будь-яких типах страв.
Регулювання температури від мінімальних 100 і до максимальних 250 градусів дає змогу з однаковою легкістю швидко запікати м'ясо або сушити вимогливі пастилу та безе.
Таймер дасть змогу задати потрібний час приготування й подасть сигнал, коли процес буде завершений.
Характеристики:
- Потужність: 1800 Вт
- Тип керування: механічне
- Таймер: 60 хвилин. Автовимкнення
- Об'єм: 35 л
- Функції: конвекція, випічка, рожн, розморожування
- Регулятор температури: від 100 °C до 250 °C
- Режими: 4
- Верхнє нагрівання
- Верхній + Низький нагрів + Конвектор
- Конвекція
- Нижнє нагрівання
- Теплоізоляція
- Світловий індикатор
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6902020035021 |
| Артикул | GN3502ARC |
| Вага | 9,18 кг г |
| Внутрішнє покриття | Оцинкована сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 32,2х 51,5 х 37,9 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер на 60 хв З автовимкненням Теплоізоляція Звуковий сигнал Фіксація дверцят під кутом 45°С Широке термостійке скло Щільне кріплення нагрівальних елементів Індикатор роботи |
| Комплектація | Електрична піч Решітка-гриль Деко 380х260х20мм Вертел Ручка знімна для рожна Охоплення для дека Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна температура камери, °С | 250° |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм, л | 35 |
| Особливості | Звуковий сигнал З автовимкненням Термоізоляція З функцією гриля |
| Програми | Верхній Верхній нагрів+Нижній нагрів+Конвектор Верхній+Нижній нагрів Конвекція Нижній нагрів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Термостат | 100-250 °С |
| Функції приготування | Вертел Конвекція Випічка Гриль Хлібопічка Сушіння Запікання Розморожування |
- Ціна: 4 048,78 ₴










