
Машинка для стриження волосся голови AURORA AU081 10 Вт 4 насадки леза титан робота від мережі
862 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка працює від мережі.
Регулювання довжини насадки на корпусі.
Живлення 220 В, 50 Гц, 10 Вт.
Матеріал ножів: титанове покриття. Не вимагає особливого догляду.
Ергономічний дизайн корпусу для комфортного використання.
Регульовані висоти стрижки: 4 (3/6/9/12 мм)
Комплектація: щіточка для чищення, олія, гребінець, ножиці
Потужність, Вт: 10.0
Джерело живлення: 220
Додаткові насадки: 4
Кнопка вмик./вимк.
Живлення: від мережі
Колір корпусу: чорний
Сухе стриження (найкраще варіант): так
Петелька для підвішування
Довжина шнура, м: 1,8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал лез | Титан |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 862 ₴










