
Електрична піч 42 л випікання піца хліб Liberton LEO-421 3 режими1500W нагрівання 320 настільна Туреччина
4 588 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Новинка. Електродуховка Liberton LEO-421 має 3 режими приготування: верхній, нижній, комбінований. Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість скел у дверцятах: 1. У електричній печі є: таймер на 90 хв зі звуковим сигналом (з функцією ручного режиму, з кроком 15 хв), регулювання висоти дека, що робить її зручною, камера висока (мах висота посуду 20 см). Функції: випічка, гриль, запікання, хлібопічка.
Характеристики:
Об'єм: 42 л.
Потужність: 1500 Вт.
Тип керування: механічний.
Термостат: 50°-320 °C.
Термоізоляція корпусу (бічні, верхня стінки).
Таймер: 90 хвилин зі звуковим сигналом.
Кількість режимів приготування: 3 (верхній, нижній, комбінований).
Сигнал про закінчення приготування.
Регулювання висоти дека.
Дверцята з жароміцного скла.
Прогумовані ніжки.
Колір: білий
Габарити (ШхГхВ), см: 49,5х39,5х30.
Вага: 8,9 кг.
Комплектація Решітка для гриля Деко прямокутний. Форма для піци (протинь кругла)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Об`єм | 42 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Висота | 495 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 49,5х39,5х30см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 90 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 Внутрішня камера висока (мах висота посуду 20 см) Термоізоляція (бокові, верхня стінки) |
| Комплектація | Решітка для гриля Деко прямокутний Форма для піци |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1500 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | 40-49 |
| Об'єм камери, л | 42 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній Верхній нагрів+Нижній нагрів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура камери, °С | 320 |
| Термоізоляція | Да |
- Ціна: 4 588 ₴






