
Сушарка 20 л для овочів і фруктів м'яса риби електрична Maestro MR-766 520 Вт 5 секцій захист від перегрівання
2 771 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електросушарка для продуктів Maestro MR-766 дасть змогу висушити фрукти, овочі, м'ясо, домашнє печиво, цілющі трави, гриби, рибу, хліб і макаронні вироби зі збереженням усіх корисних властивостей.
З 5 круглими лотками, які дають змогу рівномірно висушувати продукти на всіх рівнях. Лотки легко та просто замінюються.
ПЕРЕВАГИ сушарки для овочів і фруктів електричної Maestro MR-766
Розподіл тепла. Запахи не змішуються. Сушарка для продуктів використовує вертикальний потік повітря, який подається знизу вгору за допомогою вентилятора. Тому запахи продуктів, які сушаться на лотках, не перемішуються. Отже, одночасно можна сушити кілька різних продуктів. Зберегти все корисне.
Підходить для різних продуктів. 5 лотків легко встановлюються один на одного.
Так, можна одночасно сушити овочі, фрукти, трави, хліб, макаронні вироби.би, м'ясо та рибу. Під час сушіння втрата поживних речовин, вітамінів і мінералів не відбувається.
Прозорі лотки. Прозорі корпус і лотки дають змогу контролювати процес сушіння й у разі потреби запобігти пересушуванню. Всі передбачили, щоб продукти були хрусткими так, наскільки ви забажаєте.
Велике завантаження. 5 лотків одночасно. П'ять лотків легко встановлюються одна на одну.
Діаметр лотка: 38 см. Висота лотка: 4 см
Легко. Користуватися сушаркою надзвичайно просто. Сушарку можна швидко розібрати, очистити, просушити та знову зібрати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Кількість лотків: 5 Рівні подавання повітря: 1
Індикатор увімкнення
Плавне регулювання температури: 35-70 градусів
Зручна заміна лотків
Рівномірне просушування на всіх рівнях Підходить для сушіння: Фрукти, Овочі, М'ясо, Домашнє печиво, Цілющі трави, Гриби, Риба, Хліб, Макаронні вироби
Стійкі гумові ніжки
Захист від перегрівання
Матеріал: Пластик
Потужність під'єднання: 520 Вт
Клас захисту від ураження електрострумом II
Виконання захисту корпусу від проникнення вологи звичайне, відповідає IPХ0
Час безперервної роботи: не більш ніж 40 годин
Температура повітря в приміщенні: від +1 до +31oС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 38 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Об`єм | 20 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість піддонів | 5 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура сушіння, °З | до 70 °С |
- Ціна: 2 771 ₴




