
Вентилятор підлоговий з пультом таймером Ardesto FN-R1608CB 45Вт автоповорот кут нахилу 1,25 м тихий
1 984 ₴
- Немає в наявності
- Код: FN-R1608CB
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Потужний і функціональний
Механічне керування реалізовано за допомогою двох клавіш, для дистанційного керування є пульт із чотирма кнопками.
Потужність вентилятора — 45 Вт, є 3 швидкості, таймер (можна встановити від 30 хв до 7,5 години з кроком 30 хв). 3 режими роботи: SLEEP, Natural, Normal.Normal потік повітря дме відповідно до обраної швидкості: низька, середня, висока.Natural — імітуреї природний вітер, поєднує сильний і м'який потоки повітря.SLEEP через 30 хв після режиму сильного та м'якого природного потоку повітря, воно стає помірним. Наступні 30 хв режим змінюється на природний м'який потік повітря. Обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків у приміщенні.
На корпусі двигуна розташована кнопка вмикання режиму повороту вентилятора, якщо натиснути цю кнопку — двигун із лопатями починає обертатися в різні боки. Надійна конструкція
Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки.
Надійне встановлення забезпечує хрестовина в основі. У конструкції вентилятора передбачене регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання за висотою — від 110 см до 125 см.
Тип: Вентилятор підлоговий
Потужність, Вт 45
Кількість швидкостей: 3
3 режими роботи: SLEEP, Natural, Normal
Пульт ДК: є
Колір: чорний
Тип підставки: кругла основа
Регулювання за висотою: Так
Таймер: є
Автоповорот: є
Особливості: посилена конструкція захисної решітки
Висота, см:125
Діаметр захисної решітки, см: 40
Діаметр підставки, см: 52
Живлення, В: 220
Довжина кабелю, см: 175
Вага, кг: 2.6
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
Розміри паковання (ШxВxГ), см: 12x43x53
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальний час установки таймера | 360 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг г |
| Вид | Лопатевої |
| Можливість регулювання | По висоті Кут нахилу |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 12х44х53 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 40 см |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Оснащення | Пульт Таймер |
| Харчування | Від мережі |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Підлоговий |
| Типи режимів | Постоянній Періодичний |
| Управління | Механічне |
| Функції | Автоповорот Автовідключення |
| Колір виробу | Чорний |
- Ціна: 1 984 ₴






