
Холодильник із морозильною камерою загальний об'єм 93 л на 3 відділення Ardesto DFM-90W білий
7 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: DFM-90W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТ
ПЕРЕД ВІДПРАВКОЙ НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТИЙНІЙ ПЛАТІЖ В РОЗМІРІ 500-800 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Компактний холодильник білого кольору для невеликих приміщень. Клас енергоощадження — А+. Керування холодильником — механічне. Також передбачена можливість перенавішування дверей.
Є відділення для овочів/фруктів, три основні полиці, три бічні полиці для різних баночок і напоїв, а також лоток для яєць.
Модель DFM-90W із загальним обсягом 93 літри має вбудовану 9-літрову морозильну камеру. Простору всередині вистачить для найнеобхідніших продуктів і напоїв на кілька днів.
Холодильник із морозильною камерою
· Загальний об'єм, л: 93
· Клас енергоспоживання: А+
· Споживання електроенергії, кВт/год на рік: 109
· Керування: механічне
· Колір: білий
· Кількість дверей: 1
· Перевішування дверей: так
· Розташування морозильної камери: верхнє
· Об'єм холодильної камери, л: 84
· Об'єм морозильної камери, л: 9
· Система охолодження: Статична
· Тип розморожування холодильної камери: ручний
· Тип розморожування морозильної камери: ручний
· Дисплей: немає
· Подсветка: да
· Кліматичний клас: N/ST/T
· Температура охолодження: Від 0 °C до +10 °C
· Температура заморожування: Від -3 °C до -10 °C
· Суперзаморозка: Немає
· Антибактеріальне покриття: Немає
· Рівень шуму, дБ: 42
· Кількість полиць холодної камери: 3
· Кількість ящиків холодильної камери: 1
· Кількість полиць на дверцятах: 3
· Кількість відділень морозильної камери: 1
· Кількість ящиків морозильної камери: 1
· Ширина, см: 47.2
· Висота, см: 85
· Глибина, см: 45
· Вага, кг: 21.7
· Живлення, В: 220
· Довжина кабелю, см: 150
· Країна виробник: Китай
· Гарантія: 12 місяців
· Розміри паковання (ШxВxГ), см: 51x87x46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 93 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 9 л |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Дисплей | Ні |
| Енергоспоживання | 109 кВт/год |
| Кількість дверей | 1 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Так |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -10 град. |
| Перевішувані двері | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Вимагає розморожування 1 раз на 3-6 місяців |
| Кліматичний клас | N, ST, Т |
| Перенавішування дверей | Так |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Холодильник |
| Функції і особливості | Захист від перепадів напруги Перевішування дверцят |
- Ціна: 7 425 ₴








