
Дитячий ігровий водний надувний центр басейн гірка фонтан Intex Динозаври (249*191*109 см) від 2 років 272 л кулька
2 633 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Дитячий надувний атракціон Intex 57444 "Динозаври" маленький рай для Ваших дітей. Він поєднує в собі веселу гірку та басейн. Граючи в такому басейні, малюків з усіх боків оточуватимуть добрі динозаври, а скочуючи щоразу з гірки, на дітей бризкатиме веселий освіжний фонтанчик. А якщо додати ще й м'які надувні кульки (6 шт.), гра стане ще захопливішою. Забарвлення ігрового центру дуже привабливе та чудово впишеться в будь-якому дворі, на дачі або ділянці.
Характеристика: Рекомендується використовувати дітям віком від 2 років. Довжина: 249 см. Ширина: 191 см. Висота: 16 см. Обсяг води: 272 л.
Насос: без насоса (купується окремо).
Максимальне навантаження: 81 кг. Вага в упаковці: 8.2 кг.
*Пі питання гарантії треба зауважити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі та наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувні меблі, як їх перевіряють на виробництві саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 16 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 249 мм |
| Максимальна вага | 81 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57135 |
| Вага | 8,1 кг г |
| Вік | 2 роки |
| Висота (1) | 112 см |
| Габарити | 333 х 229 х 112 см |
| Довжина (1) | 333 см |
| Доставка/Оплата | Відправка Новою поштою з післяплатою по всій Україні. Передоплата 20% від вартості товару (або вартість доставки у дві сторони). Відправка Укрпоштою та Justin. Передоплата 100% від вартості товару. |
| Клапан | Да |
| Комплектація | Кільця М'які надувні кульки |
| Конструкція | Надувні |
| Максимальне навантаження | 81 кг |
| Обсяг | 290 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Ігрові басейни |
| Колір корпусу | Кольоровий |
- Ціна: 2 633 ₴






