
Електрична піч на 35 л LIBERTON LEO-351 3 режими випікання підсмажування розігрівання 1800W термостат 250
3 088 ₴
- Немає в наявності
- Код: LEO-351 W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка Liberton LEO-351 з механічним керуванням має 3 режими нагрівання: верхній, нижній, верхній і нижній нагрівання (комбінований).
Наприклад: випічка — нижній нагрівальний елемент, підсмажування — верхній нагрівальний елемент, розігрівання — верхній + низький.
Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість жаростійких скел у дверцятах: 1.
У електричній печі є: таймер на 60 хв (з кроком10-20-30-40-50-60) зі звуковим сигналом, світловий індикатор живлення, регулювання висоти дека, що робить її зручною.
Функції: випікання, запікання, смаження, розігрівання.
Характеристики:
Об'єм: 35 л
Потужність: 1800 Вт
Тип керування: механічне
Термостат: 100 - 250 °С
Таймер: 60 хвилин
Кількість режимів приготування: 3
Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
Регулювання висоти дека
Дверцята з жароміцного скла
Індикатор живлення
Колір: білий
Габарити (ШхГхВ): 51,5x35,7x32,2 см
Вага брутто: 7,1 кг
Комплектація
Деко для випічки
Решітка
Захоплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 322 мм |
| Глибина | 357 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | LEO-351 White |
| Внутрішнє покриття | Оцинкована сталь |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Габарити (ВхШхГ), см | 32,2 х 51,5 x 35,7 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон потужності, кВт | 1800 |
| Діапазон температури нагрівання | 100-250 °С |
| Додаткові характеристики | Таймер: 60 хв (10-20-30-40-50-60) зі звуковим сигналом 3 режими роботи Індикатор роботи |
| Комплектація | Деко для випічки Ручка для деко Решітка |
| Максимальна температура камери, °С | 250 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1800 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | 35 |
| Особливості | Автовимкнення Звуковий сигнал |
| Програми | Верхній нагрів Нижній Верхній нагрів+Нижній нагрів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термостат, °З | 100 °C - 250 °C |
| Функції приготування | Випічка Запікання |
- Ціна: 3 088 ₴








