
Пральна машина напівавтомат вертикальна 8,5 кг GRUNHELM GWF-WS852B4 викручування центрифуга двобакова таймер
9 418 ₴
- Немає в наявності
- Код: GWF-WS852B4
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ОФОРМЛЯЄТЬСЯ З ПРОМОПЛАТУ
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
ПЕРЕД ОТПРАВКОЙ ПЕРЕВОЗЧИКОМ С НАЛОЖЕННЫМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМО ВНЕСТИ ГАРАНТИЙНЫЙ ПЛАТЕЖ В РАЗМЕРЕ 800 ГРН (СТОИМІСТЬ ДОСТАВКИ)
Пральна машина GRUNHELM GWF-WS852B4 напівавтомат із вертикальним завантаженням білизни до 8.5 кг працює від колекторного мотора потужністю 380 Вт із ремінним передаванням, його клас A++. Машина на два режими віджимає на швидкості 1300 об/хв, стирає на швидкості 300 об/хв. Керування механічного типу просте у використанні, ним можна налаштувати таймер і режим, вона з класом прання Е. Зовні пральна машина без гострих кутів для безпеки, зроблена з ABS пластику. Бак розбірний із міцного пластику, його легко вимити або замінити. Завдяки наливному шлангу в комплектації, її можна відразу під'єднувати після купівлі.
Особливості:
- Напівавтоматичний тип
- Колекторний двигун
- Ремінне передавання
- Механічне керування
- Клас прання E
- Дві програми роботи
- Пластиковий розбірний бак
- Пластиковий корпус
- Можна працювати без центрального водопостачання
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору із синім люком
Програми роботи:
- Прання
- Отжим
Тип Напівавтомат
Тип завантаження Вертикальне
Тип двигуна Колекторний
Тип передавання Ремінна
Тип керування Механічний
Максимальне завантаження, кг 8.5
Кількість обертів, об./хв 1300/300
Клас прання E
Кількість програм 2
Колір люка Синій
Конструкція бака Розбірної
Матеріал бака Пластик
Матеріал корпусу ABS пластик
тПомпа Ні
Можливість використовувати без центрального водопостачання Є
Клас захисту від протікання IPX4
Кабель живлення Є, з вилкою
Комплект постачання Пральна машина/Шланг наливний/Інструкція
Клас енергоспоживання A++
Потужність під'єднання, Вт 380
Під'єднання до електромережі, В/Гц: 220/50
Вага, кг: 23 Вага в упаковці, кг: 25
Габарити (ВхШхГ), мм 800х450х960 Габарити паковання (ВхШхГ),
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
Колір Білий
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас прання | E |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 300 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8.5 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.38 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | Портативна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 800х450х960 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Шланг |
| Максимальне завантаження білизни | 8 |
| Потужність, Вт | 380 |
| Напруга | 220 |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
- Ціна: 9 418 ₴








