
Пральна машина напівавтомат вертикальна Liberton LWM-5504 PUMP 5,5 кг двобакова центрифуга таймер
3 799 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пральна машина Liberton Lwm 5504 Pomp напівавтоматичне двокамерне завантаження 5,5 кг, механічним таймером і 3 режимами прання. Матеріал кришки: скло. Помпа для відкачування води. Центрифуга.
Характеристики:
Тип: напівавтоматична
Завантаження: вертикальна
Завантаження білизни, кг: 5.5
Кількість режимів: 3 (делікатна, віджимання прання)
Клас прання/вимкнення/енерації енергоспоживання: В/В/А
Швидкість віджимання, об./хв: 1350
Потужність, Вт: 280
Таймер (прасування, віджимання), хв: 15/5 max температура прання, °C: 50 max рівень шуму, дБ: 72 Вага нетто, кг: 15 Вага брутто, кг: 16
Розміри виробу (ШxГxВ), см: 64x38,5x72
Інше: перемикач таймера прання, перемикач режимів роботи та зливу води, перемикач таймера віджимання
Гарантія: 12 місяців від виробника
*Машина тестується на заводі, можливо наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.55 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 3 |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843103803 |
| Артикул | LWM-63 |
| Вага | 20 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 74,5x43,5x86,5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Клас енергоспоживання А Клас прання E Клас віджиму D Перемикач таймера прання Перемикач режимів роботи і зливу води Перемикач таймер віджиму Максимальна температура прання: 60°С |
| Кількість програм | 3 |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Максимальне завантаження білизни | 6,5 |
| Максимальна швидкість віджиму, об/хв | < 799 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 360 |
| Напруга | 230 |
| Особливості | Потужність прання: 360 Вт, Механічне управління Ном. частота 50 Гц |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 15 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 3 799 ₴

