
Акумуляторний 2 в 1 пилосос із контейнером сухе прибирання Gorenje SVC216FS потужність 125 Вт фільтр НЕРА миється
6 267 ₴
- Немає в наявності
- Код: SVC216FS
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
2 в 1 (вертикальний і портативний пилосос). Оцініть усі переваги вертикального пилососа, який за лічені секунди перетворюється на ручну та справляється з будь-якою роботою: від прибирання підлоги до очищення дивана, автомобільних крісел і високих книжкових полиць. Тривалий час роботи (до 60 хвилин автономного прибирання). Нова літієва батарея неабияк збільшує тривалість роботи, порівнюючи з попередніми моделями. 60 хвилин без підзаряджання дають змогу прибрати весь будинок за один раз! Час безперервної роботи залежить від обраної швидкості, типу підлогового покриття й необхідної потужності всмоктування. Новий тип батареї вимагає менше часу на підзаряджання: всього 4-6 годині пилосос знову готовий до роботи. Фільтрація НЕРА (для свіжого повітря) Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Постійна потужність (без втрати потужності всмоктування під час роботи) Завдяки потужною літієвою батареєю 20000 мА·год ви не відчуєте втрати потужності під час прибирання. Навіть під час половинного заряджання пилосос працює з максимальною потужністю. Просте очищення контейнера для пилу (не бруднивши рук). Одним рухом відкрийте клямку, від'єднайте контейнер і витрусіть пил. Контейнер встановлюється на місце за лічені миті. Плавний пуск (мотор слугуватиме довше) Пилососи з плавним пуском мотора енергоефективніші та слугують довше. Причина — у низькому стартовому крутному моменті, завдяки чому навантаження на рухомі деталі збільшується поступово та заподіює менше шкоди, а також дає змогу знизити енергоспоживання. Електрична турбощітка (універсальний інструмент для прибирання будь-яких поверхонь) Технологічна електрична турбощітка має широкий валик зі щетиною для ефективнішого прибирання. Щітка легко справляється з довгим волоссям і для очищення знімається одним натисканням на кнопку. Гумові бампери захищають ваші меблі від випадкових ударів. Прибирає під низькими меблями (не пропускає кути) Потужні світлодіоди освітлюють найтемніші кути, а мобільна ручка дає змогу легко прибирати пил під шафами, столами та диванами. Просте зберігання (завжди під рукою). Завдяки складаній ручці пилосос не вимагає багато місця для зберігання. Поставте пилосос на зарядну базу, і він завжди буде готовий до прибирання.
Контейнер-пилозбірник.
Бездротова робота.
Турбощетка.
Робочий цикл заряду акумулятора: 60 хв.
Кількість насадок: 2.
Потік повітря: 12 л/с.
Фільтр НЕРА.
Лампочка-індикатор заряджання.
Час заряджання: 6 год.
Індикатор заряджання акумулятора.
Регулювання потужності на ручці
Плавний пуск.
Додаткові насадки: 2
Світлодіодне підсвічування.
Кількість коліс: 4.
Складана ручка.
Гумові коліщатка.
Сухе прибирання.
Колір: сріблястий.
Рівень шуму: 78 дБ (А) відносно 1 пВт.
Номінальна напруга: 21.6 В.
Пилосос загального призначення.
Вимірювання споживання електроенергії й ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 та EN 60704.
Габаритні розміри (шхвхГ): 26 × 118 × 17 см.
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 34.2 × 63 × 16 см.
Вага нетто: 2.5 кг.
Вага брутто: 4.5 кг.
Потужність під'єднання: 125 Вт.
*Дані про відповідність європейським стандартам. Цей вид приладу відповідає таким європейським директивам: • 2014/35/EU • 2014/30/EU • 2009/125/ES • 2011/65/EU • 666/2013/EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Потужність всмоктування | 125 Вт |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 1180 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги, Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Функція плавного старту, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Сигнал розряду акумулятора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782029417 |
| Артикул | 728268 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Вага в упаковці, кг | 4,5 |
| Час повної зарядки | 5-6 годин |
| Час роботи на одному заряді | Більше 60 хв |
| Випускний фільтр | НЕРА |
| Габарити (ВхШхГ) | 118х26х17 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 63 × 34,2 × 16 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Даний вид приладу відповідає таким європейським директивам: • 2014/35/EU • 2014/30/EU • 2009/125/ES • 2011/65/EU • 666/2013/EU |
| Наявність сьемного пилососа | Зі знімним пилососом |
| Насадки | Турбощітка Щілинна насадка Для м'яких меблів Для пилу |
| Пилозбірники | Контейнер |
| Регулювання потужності | На ручке |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | 2 в 1 |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Рівень шуму, дБА | 78 |
- Ціна: 6 267 ₴





