
Пилосос з контейнером для збирання пилу без мішка сухе прибирання Gorenje VCEA02GALWCY потужність 700 Вт подвійний
5 941 ₴
- Готово до відправки
- Код: VCEA02GALWCY
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Велика щітка XpandZone (щітка з унікальною конструкцією)Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Це підвищує ефективність прибирання й заощаджує час. Подвійна фільтрація HEPA (для свіжого повітря) Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Для додаткової ефективності на контейнері для пилу встановлений другий фільтр HEPA. Прогумовані коліщатка м'яко котяться будь-якою підлогою. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Супертиха робота (шум під час роботи 67 дБ). Пилосос працює з мінімальним шумом (як під час звичайної бесіди), так що ви можете прибирати навіть уночі або вранці. Індикація заповнення пилозбірника. Коли мішок заповнений, індикатор досягає середини віконця. У разі заповненого пилозбірника збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає). Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням усіх пилососів Gorenje. Зручне паркування. Пведмедики обладнані спеціальною кліпсою, яка дає змогу легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення прибирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона чекатиме наступного використання. Плавний пуск (мотор слугуватиме довше). Пилососи з плавним пуском мотора більш енергоефективні та слугують довше. Причина — у низькому стартовому крутному моменті, завдяки чому навантаження на рухомі деталі збільшується поступово та заподіює менше шкоди, а також дає змогу знизити енергоспоживання. Насадки: Щітка для підлоги призначена для чищення підлоги та підлогових покриттів. Насадка для щілин/мебелі призначена для чищення в кутах і між опуклостями м'яких меблів. Поверніть насадку, керуючись знаком, у робоче положення для чищення штор або пилу на декоративних покриттях. Паркетна щітка призначена для прибирання делікатних покриттів, наприклад, паркету, ламінату, плитки тощо. Щетинки в нижній частині щітки ефективно прибирають підлогу, не ушкоджуючи її. Щітка для килимів підходить для прибирання килимів, килимових покриттів та подібних поверхонь.
Потужність всмоктування: 180 Вт.
Контейнер-пилозбірник.
Сухе прибирання.
Додаткові насадки: 3.
Велика щітка XpandZone.
Паркетна щітка.
Об'єм контейнера для пилу: 3,3 л.
Тип трубки: телескопічна трубка (80 см).
Діаметр трубки: 35 мм.
Матеріал: металева трубка.
Подвійний фільтр НЕРА миється (промивається під сильним напором проточної холодної води).
Розташування керування: керування на корпусі.
Регулювання потужності за допомогою обертового регулятора.
Плавний пуск.
Автозмотування шнура.
Діаметр покриття (шнур, шланг і трубка): 7 м.
Вертикальне та горизонтальне паркування.
Зручне паркування: кліпса для фіксації трубки.
Кількість коліс: 3.
Гумові коліщатка.
Захист від перегрівання.
Колір: білий із чорним.
Споживання електроенергії кВтч/рік: 26 кВтч.
Довжина приєднувального кабелю: 5.0 м.
Рівень шуму: 67 дБ (А) відносно 1 пВт.
Пилосос загального призначення.
Вимірювання споживання електроенергії й ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 та EN 60704.
Габаритні розміри (ШхВхГ): 43,3 × 27,9 × 26,8 см.
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 56,5 × 33 × 33 см.
Вага нетто: 7,4 кг.
Вага брутто: 8,9 кг.
Потужність під'єднання: 700 Вт
*Дані про відповідність європейським стандартам.
Цей вид приладу відповідає таким європейським директивам:• 2014/35/EU• 2014/30/EU• 2009/125/ES• 2011/65/EU• 666/2013/EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3.3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Висота | 433 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Функція плавного старту, Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782151637 |
| Автосматывание шнура | Да |
| Артикул | 731851 |
| Вага (кг) | 7,4 |
| Вага в упаковці, кг | 8,9 |
| Вихідний фільтр | Миється HEPA |
| Габарити (ВхШхГ) | 27,9х43,3х26,8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 33 × 56,5 × 33 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові можливості | Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 і EN 60704 Споживання електроенергії, квт/рік: 26 квтг |
| Додаткові насадки | Набір додаткових насадок: 3 Щітка для підлоги призначена для чищення підлоги і підлогових покриттів. Насадка для щілин/меблів (чистка штор або пилу декоративних покриттях.) Паркетна щітка Щітка для килимів |
| Об'єм пилозбірника, л | 3,3 |
| Паркетна щітка | Да |
| Прогумовані колеса | Да |
| Пилозбірники | Контейнер |
| Радіус прибирання | 7 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 67 |
| Колір корпусу | Білий з чорним |
| Экодвигатель | Да |
- Ціна: 5 941 ₴










