
Електрична піч із грилем конвекцією підсвіткою роженом хлібопічка піца Liberton LEO-551 випічка 55 л
4 749 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Новинка. Електродуховка Liberton LEO-551 має 5 режимів приготування: верхній, нижній, комбінований, конвекція, рожен. Режим конвекція. Водночас нагрівальні елементи вмикатимуться/вимикатимуться автоматично, підтримуючи задану температуру, Водночас створюється циркуляція гарячого повітря всередині духовки для рівномірного нагрівання всього об'єму. Режим Конвекції можна використовувати для випікання безе, для того, щоб пропікся великий пиріг або великий шматок м'яса/тушки птиці. Також для приготування одночасно на декількох деках. Обертовий рожен дає змогу рівномірно запекти курку гриль, шашлик, рибу або інші страви.Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчиняння дверцят: зверху вниз. Кількість скел у дверцятах: 1. У електричній печі є: таймер на 90 хв зі звуковим сигналом (з функцією ручного режиму), внутрішнє підсвічування, регулювання висоти дека, що робить її зручною. Функції: випічка, гриль, запікання, розморожування, хлібопічка, рожен.
Характеристики:
Об'єм: 55 л.
Потужність: 1500 Вт.
Тип керування: механічний.
Термостат: 50°-320 °C.
Термоізоляція корпусу (бічні, верхня стінки).
Таймер: 90 хвилин зі звуковим сигналом.
Кількість режимів приготування: 5 (верхній, нижній, комбінований, конвекція, рожн).
Сигнал про закінчення приготування
Внутрішня підсвітка камери (під час приготування страв).
Регулювання висоти дека.
Дверцята з жароміцного скла.
Прогумовані ніжки.
Колір: червоний.
Габарити (ШхГхВ), см: 57х45х32
Вага: 11,6 кг.
Комплектація: Решітка для гриля Протинь прямокутний Форма для піци (протинь круглий) Рожен
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Об`єм | 55 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Вертел |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843186158 |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | 18615 |
| Внутрішнє покриття | Оцинковане |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 57х45х32см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 90 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 Внутрішня камера висока Термоізоляція (бокові, верхня стінки) |
| Комплектація | Решітка для гриля Деко прямокутний Форма для піци Вертел |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1500 |
| Потужність гриля | 750 Вт |
| Потужність конвекції, Вт | 14 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | 50-59 |
| Об'єм камери, л | 55 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Нижній Верхній нагрів+Нижній нагрів Конвекція Верхній+Нижній нагрів+Конвектор |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура камери, °С | 320 |
| Термоізоляція | Да |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Хлібопічка |
- Ціна: 4 749 ₴









