
Пральна машина напівавтомат 6 кг квертична Ardesto WMH-W60C віджимання AIR DRY реверс центрифуга
6 623 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Проста та зручна конструкція
Корпус і кришка пральної машини WMH-W60C виготовлені з міцного полікарбонату білого кольору.
Усі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пристрій відповідає II класу захисту від ураження струмом.
Невибаглива у використанні
Для підведення, очищення баків, а також зливання води передбачені шланги.
Завдяки спеціальній панелі, розташованій усередині машинки, можна визначити рівень води. Вона використовується для зливання води та фільтрації дрібних частинок і повсті.
Напівавтоматична пральна машина з вертикальним завантаженням білизни та центрифугою віджиму.
Об'єм бака — 6 кг.
Таймер прання розрахований на 15 хв і на 5 хвилин для віджимання.
Клас енергозбереження А.
Є 2 режими прання — делікатна та звичайна, а також передбачена функція реверс.
Вага: 18, 5 кг.
Вбудована центрифуга дасть змогу швидко й ефективно віджати білизну. Для захисту білизни під час віджимання передбачена спеціальна запобіжна сітка.
Інше: перемикач таймера прання перемикач режимів роботи та зливання води перемикач таймера віджимання *Машина тестується на заводі, можливе наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота | 849 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 741 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.318 кВт*год/кг |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Комплектація | Шланг для затоки води Зливний шланг 1 Пральна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Споживання електроенергії, кВт/год в рік | 31.87 |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Перемикач таймера прання Перемикач режимів роботи і зливу води Перемикач таймер віджиму Реверс Віджим AIR DRY |
- Ціна: 6 623 ₴







