
Морозильна скриня горизонтальний корисний об'єм 200 л Prime Technics CS 20141 M потужність заморожування 12 кг/24 год
8 970 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
По Промоплаті товар не вирушає.
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
ПЕРЕД ВІДПРЯМИЙ З НАЛОЖЕННІМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМИЙ ВАЖЛИВИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІЛІ 500-700 ГРН (СТЕМНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Зручне зберігання продуктів Морозильна камера Prime Technics CS 20141 M дасть змогу насолоджуватися улюбленими продуктами в будь-яку пору року. Цей нехитрий апарат має велику кількість переваг, які зроблять ваше життя простішим і комфортнішим. Інтуїтивно зрозуміле механічне керування, дасть змогу настроювати роботу апарата легким рухом руки, а низький рівень шуму не відвертатиме уваги.Хорстка місткість і низьке енергоспоживання Приємною особливістю морозильної камери є її корисний обсяг. 200 літрів більш ніж досить для великої родини, крім того, ви можете використовувати морозилку навіть з комерційною метою. Водночас апарат належить до класу енергоспоживання А+, що говорить про його виняткову економність. І це дійсно так, адже за цілий рік ви витратите всього 213 кВт. Особливості роботи Завдяки досить високій потужності, морозильна камера Prime Technics CS 20141 M здатна заморозити приблизно 12 кг/добу. Це дуже високий показник, який до снаги не кожній морозильній камері. Варто зазначити, що навіть якщо з якихось причин, морозильна камера залишиться без живлення, оптимальна температура зберігатиметься впродовж 30 годин. Зовнішній вигляд Prime Technics CS 20141 M Неймовірно лаконічний дизайн чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Зовнішній вигляд морозильної камери не має нічого зайвого, тільки строгі лінії, ідеальна форма та глибокий колір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду, год | 30 ч |
| Вага (кг) | 34 кг |
| Вага в упаковці, кг | 38 кг |
| Висота, см | 85 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85 х 91 х 56 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 88.6х93.4х57 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 56 |
| Річна витрата електроенергії, кВт/рік | 213 кВт*рік |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Вимагає розморожування 1 раз на 3-6 місяців |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до +38 ° C) |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Комплектація | Морозильна камера Підвісна корзина Інструкція |
| Потужність заморозки, кг/24 год | 12 кг/24 год |
| Загальний об'єм, л | 200 л |
| Перенавішування дверей | Немає |
| Корисний об'єм | 200 |
| Система розморожування | Статична |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Скриня |
| Тип компресора | Звичайний |
| Рівень шуму, дБА | 42 |
| Функції і особливості | Швидка заморозка, Захист від дітей, Захист від перепадів напруги |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина, див | 91 |
- Ціна: 8 970 ₴









