
Сімейний надувний наливний басейн із фільтр насосом (396*84) Easy Set Intex 28142 з ручним насосом на 7290 л
6 332 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДПОРУЄТЬСЯ ПРОМІПЛАТУ (НАЛОЖНИЙ ПЛАТЕЖ АБОПЛАТА З РЕКВІЗАТИТАМ ФОП)
Надувний басейн Intex 28142, 396 х 84 см Діаметр: 396 см. Фактичний діаметр надувного кільця: 316.8 см. Місткість води до 90%. Об'єм 7290 літрів. Висота: 84 см. Фактична висота до надувного кільця 66 см.
Тип підключення на хомутах.
Принцип встановлення: набуває форми під час наповнення водою завдяки надувному кільцям. Час монтажу 15 хвилин + наповнення водою.
ВНУТРЕННЯЯ ОБЛИЦОВКА. Приємний синій колір — вже знайоме всім рішення від виробника. Надувний басейн гармонійно впишеться в екстер'єр Вашого двору, і в спекотні літні дні буде Вашим оазисом свіжості. ✓ Внутрішнє блакитне облицювання надає відчуття свіжої води. ✓ Малюнок "під мозаїку" імітує личку стаціонарних басейнів. МАТЕРІАЛ — ПРОЧНИЙ тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ ✓ Надувне кільце — одношаровий ПВХ завтовшки 0.27 мм ✓ Стінки — тришаровий ПВХ завтовшки 0.50 мм * ✓ Дно — одношаровий ПВХ 0.25 мм *Трьохсний ПВХ — це два шари ПВХ зі скловолоконною сіткою посередині
ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ✓ будувати та розкласти чашу басейну ✓ Накачати надувне кільце за допомогою насоса ✓ Наповнити басейн водою: кільце підніматиметься в міру заповнення. Встановлення 5 кроків: підготовка — захист Крок No1: Прибрати всі гострі предмети. Крок No2:будити поверхню, допускається похибка до 4 см Крок No3: Пісок — використовуйте тільки в парі з підстилкою, необхідний захист від протирання дна чаші. Крок No4: Підстилка — захист від бруду, протирання, тертя дна. Крок No5: Екструдований пінополістирол (висота до 3 см) — захист від проколів, теплоізоляція, м'яке дно. Внимание! ✓ установлення: надувне кільце накачуйте максимум на 80% ✓ зберігання: у сухому, у недоступному для гризунів місці.
Комплектація: Насос для надування: ручний, об'єм 0,9 л. Адаптер для зливання води: є. Зливний клапан: є. Фільтр-насос: 2006 л/год зі змінним картриджем типу А (необхідний для механічного очищення води). DVD з інструкціями: ні. Драбина: немає. Підстилка: немає (необхідна для захисту дна від проколів — купується окремо). Тент: немає (необхідний для захисту від сміття — купується окремо). Чаша (лайнер). Використання без насоса: можливе за допомогою заглушок (у комплекті). Під'єднання насоса: можливе (на хомутах). Паковання: картонна коробка. Вага: 17.8 кг. Розмір: 49*47*37 см.*Пі питання гарантії треба зауважити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі та наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувні меблі, як їх перевіряють на виробництві саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 84 см |
| Діаметр | 396 см |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 7290 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28142 |
| Вага | 17,8 кг г |
| Вид | Басейни |
| Вікова група | Дорослі Діти |
| Габарити | Діаметр: 396 см Висота: 84 см |
| Габарити упаковки | 49 х 47 х 37 |
| Доставка/Оплата | Відправка Новою поштою з післяплатою по всій Україні. Передоплата 20% від вартості товару (або вартість доставки у дві сторони). Відправка Укрпоштою та Justin. Передоплата 100% від вартості товару. |
| Клапан | Вбудований |
| Комплектація | Басейн Картріджний фільтр насос (2006 л/год) Змінний картридж для фільтр насоса: 1 шт (тип А) Насос ручний (обсяг 0,9 л) Заглушки: 2 шт |
| Конструкція | Надувний |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 6 332 ₴










