
Ваги торговельні електронні підлогові зі стійкою Domotec 6V-300 кг 40 на 50 акумуляторні мережа 7 комірок пам'яті
1 336 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торговельні електронні зі стійкою Domotec Електронні торговельні ваги Domotec — це прекрасний вибір для складських приміщень, пунктів зважування макулатури, тари, бочок і багатьох інших товарів із різними габаритами та масою до 300 кг. Неіржавка платформа, якою забезпечені ці електронні ваги, легко миється і являє собою платформу розмірами 40х50 см, на якій зважують товар. Всі кнопки на головному пристрої вологостійкі, що оберігає електронні ваги цієї моделі від потрапляння вологи. Електронні торговельні ваги Domotec мають знімну стійку, на якій може розміщуватися головний пристрій, або за потреби працювати без стійки помістивши головний пристрій у будь-яке зручне для вас місце (стіна, підлогу). Електронні торговельні ваги Domotec мають вагу всього на 8 кг, тому за потреби їх легко можна перенести (перевезти) у потрібне для вас місце. Головний пристрій має інформативний дисплей із яскравою зеленою підсвіткою, що дає змогу використовувати ці електронні ваги в приміщеннях зі слабким освітленням або ж уночі. Можливості ваг Пристрій від компанії Domotec розрахований на зважування товарів і матеріалів вагою від 2 кг до 300 кг, що забезпечує широкий спектр застосування підлогових ваг. Ця модель забезпечує високу точність вимірювань завдяки шкалі поділу на 10 г. Особливості конструкції Ваги з залізною головою від ТМ Domotec обладнані вантажною платформою з неіржавкої сталі розміром 500 на 400 мм. Широкий діапазон робочої температури (від -30 °C до +40 °C) дає змогу використовувати пристрій у неопалюваних приміщеннях і в будь-яку пору року. Додаткові можливості Завдяки підсвітці дисплея, підлогові ваги Domotec 6V можна використовувати в умовах недостатнього освітлення. Наявність водонепроникної клавіатури дає змогу не залежати від рівня вологості та погодних умов. Спосіб живлення приладу Товарні ваги від торгової марки Domotec вирізняються універсальним способом живлення — працюють від електромережі 220 V (шнур йде в комплекті з приладом) або від вбудованого елемента живлення (акумулятор 6V). Повністю заряджений прилад може безперервно працювати в автономному режимі до 36 годин. Комплектація пристрою В комплекті з електронними вагами Domotec 6V постачається табло та стійка для циферблата. Також до приладу додається мережевий шнур (можна заряджати ваги під час роботи) й акумулятор. Правила та особливості використання пристрою детально описані в інструкції з експлуатації. Наявність функції тарування дає змогу дізнатися вагу товару без урахування ваги ємності, у якій він зважується. Ваги від торгової марки Domotec обладнані функцією встановлення ціни, що робить процес роботи комфортнішим. Модель від ТМ Domotec має 7 комірок пам'яті цін, що забезпечує додаткову зручність у використанні. Завдяки автоматичному встановленню нуля під час кожного вмикання приладу економиться час продавця й покупця. Для повного заряджання вбудованого акумулятора пристрою необхідно до 10 годин, після чого ваги довго працюють автономно. Вбудована функція підсумовування покупок спрощує процес роботи та дає змогу позбутися потреби мати під рукою калькулятор. Технічні характеристики торгових ваг Domotec: · Максимальна межа зважування: 300 кг· Мінімальна межа зважування: 2 кг · Дискретність: 10 г · Тип індикатора: рідкокристалічний · Кількість індикаторів: 3 · Діапазон робочих температур: від -30 до +40 °C · Матеріал платформи: неіржавка сталь · Акумулятор: 6V4,5Ah · Тривалість роботи за автономного живлення: 100 годин · Розмір платформи: 50х40 см Функції:· Автоматичне встановлення нуля · Тара· Встановлення ціни · Суміювання покупок· Пам'ять цін (7 позицій) · ЯскравістьКомплектація:· Ваги· Мережевий шнур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг г |
| Вид | Ваги торгові |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Вибірка маси тари | Да |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дискретність відліку | 50 г |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Найбільша межа зважування | 300 кг |
| Харчування | Мережа/акумулятор |
| Підсвічування | Да |
| Розмір платформи | 400 x 500 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип ваг | Платформа |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Точність вимірювання | 10 гр |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 1 336 ₴


