
Сушарка 20 л для овочів фруктів грибів м'яса риби електрична Rotex RD-620-Y 520 Вт 5 секцій ярусів новинка
2 888 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Унікальність 20 літрів сушарки для овочів і фруктів (м'яса та риби) ROTEX RD620-Y полягає в тому, що процес сушіння продуктів відбувається максимально швидко й ефективно, завдяки системі спрямованого потоку теплого повітря. Двигун із вентилятором створює потік повітря, який нагріваючись, надходить рівномірно на піддони з продуктами. Тепле повітря подається вентилятором угору на кожен піддон. Постійно повітря, що надходить потік теплого сухого повітря, виштовхує старий, який увібрав вологу з продуктів. Така схема руху повітря дає змогу забезпечити найефективніше сушіння продуктів. Електросушарки ROTEX виготовлені з матеріалів високої якості. Це екологічно чистий пластик, який абсолютно інертний до харчових продуктів. Він не вступає з ними в хімічну реакцію за жодних умов. Отже, у процесі сушіння продуктів відбувається лише видалення вологи та не відбувається жодних інших небажаних процесів. Максимальна потужність, яку споживає прилад під час роботи 520 Вт. У багатьох моделях споживана потужність змінюється залежно від обраного режиму роботи та температури, тому цей параметр треба розглядати як максимальний із можливих показників. Від потужності насамперед залежить швидкість роботи вентилятора, інтенсивність сушіння та температурне оброблення. Кількість секцій, що входять до комплекту сушильного апарату 5. Залежно від моделі, кількість секцій може бути постійною, або змінюватись за бажанням користувача Діаметр секцій, що входять до комплектації сушильного апарату 36 см. Чим більший діаметр секцій, тим більше продуктів користувач зможе посушити за один цикл роботи. Однак варто враховувати, що чим більший діаметр секцій, тим більше місця займатиме прилад на кухонному столі. Висота секцій, що входять до комплектації сушильного апарату, 4 см. Від висоти секцій залежить, наскільки об'ємні продукти користувач зможе помістити в кожну із секцій для сушіння. Конструктивне виконання секцій, що входять до комплектації сушильного апарату. Секції можуть бути виготовлені як сітки, піддон, лотки або полиці. Лотки використовуються для сушіння середніх овочів і фруктів. Сітки — для сушіння дрібних ягід, трав, овочів і фруктів із високим вмістом вологи. Піддони призначені для приготування пастили. Тип керування сушильним апаратом. Регулятор температури (регульований термостат) з функцією вимикача: 0-70 градусів. Механічне керування являє собою наявність обертових перемикачів, що дають змогу регулювати температуру приладу. Максимальний час роботи приладу без перерви: 40 годин.
Характеристики: Потужність — 520 Вт. Регулятор температури з вимикачем. 5 лотків із прозорого пластику. Діаметр лотка — 36 см. Висота регулювання лотка — 4 см. Довжина шнура увімкнення — 1,7 м. Габарити сушарки: 388*385*376 мм Колір виробу: слонова кістка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 360 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Об`єм | 20 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD620-Y |
| Можливість додавання додаткових секцій | Да |
| Висота піддона, см | 4 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.6 x 38.5 x 38.8 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр піддону, см | 36 |
| Діапазон потужності, Вт | Понад 450 |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: Овочі Фрукти Хліб Гриби Трави Зелень Риба М'ясо Макаронні вироби Горіхи |
| Кількість піддонів | 5 |
| Максимальне завантаження, кг | 20 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність | 520 Вт |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Особливості | Безшумна робота Гумові ніжки Подовжений шнур живлення 1.7 м |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура сушіння, °З | 35-70 °С |
- Ціна: 2 888 ₴








