
Фен для волосся з дифузором Souft Touch покриттям Magio MG-169 2600 Вт 2 насадки професійний
1 632 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен MG-169 — це ідеальний фен, зробить ваше волосся ще шовковистішим, доглянутим і красивим. Ця модель має високу потужність — 2600 Вт, тому укладання з його допомогою має бути швидким і легким. Корпус фена зроблений із якісного термостійкого пластику, а завдяки покриттю Soft Touch рука не ковзає, що робить використання ще комфортнішим. Водночас є можливість регулювання трьох температурних режимів і двох швидкостей повітряного потоку, що дає змогу підбирати необхідні режими роботи під кожну укладку та тип волосся. Фен у такий спосіб піклується про них і не дає пересушити. Подавання холодного повітря дасть змогу закріпити зачіску та зробити її стійкішою. У комплекті є насадка-дифузор, що схожий на масажний гребінець, який підіймає волосся біля коренів і робить зачіску об'ємнішою, а також вузький професійний концентратор, який допоможе вам створювати ще більш неординарні та екстравагантні образи. Петелька для підвішування створює додаткову зручність під час використання.Мощість: 2600 Вткількість температурних режимів: 3Кількість насадок: 2 Якісність режимів інтенсивності повітряного потоку: 2 Подання холодного повітряSoft touch покриття Насадка: дифузор, концентратор регулювання швидкості: такПетля для підвішування Складана ручка: немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Дифузор |
| Подача холодного повітря | Да |
| Споживана потужність, Вт | Більше 2000 Вт |
| Продуктивність, Вт | 2600 Вт |
- Ціна: 1 632 ₴






