
Пральна машина напівавтомат 6 кг BLAUFISCH BWM-5035HA, 1400об, помпа для зливу води, двубакова, центрифуга
6 384,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-BWM-5035HA
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина BLAUFISCH BWM-5035HA, Тип: напівавтомат. Номінальна продуктивність прання: 6 кг. Швидкість обертів: 1400 об/хв. Тип двигуна: колекторний. Клас енергоспоживання (A-G): E. Вбудована помпа для зливу води. Клас водостійкості: IPX4. Габарити (В*Ш*Г): 78*66*40см. Колір: Білий/блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaufisch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Портативна, З можливістю дозавантаження білизни |
| Кількість програм прання | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сушіння | Ні |
- Ціна: 6 384,10 ₴

