
Оливний радіатор-обігрівач 7 секцій RM Electric RM-02001E 1500 Вт з термостатом, зволожувач повітря
2 917 ₴
- Готово до відправки
- Код: RM-02001E
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оливний (масляний) радіатор RM Electric RM-02001E на 7 секцій, потужністю 1500 Вт, призначений для обігріву приміщення площею до 15 м2. Керування пристроєм механічне.
Регульований термостат.
Обігрівач має терморегулятор і систему захисту від перегріву.
Особливість моделі - наявність зволожувача повітря (ємність для розміщення на ребрах пристрою).
Зручність при пересуванні виробу забезпечать колеса. Ручка для пересування.
Для зберігання кабелю передбачено спеціальне відділення.
Основні переваги та характеристики RM Electric RM-02001E:
- 15 кв.м - площа обігріву при використанні в якості основного джерела тепла
- 7 зварних секцій, заповнених екологічно безпечним мастилом
- терморегулятор
- максимальна потужність 1500 Вт
- 3 рівні потужності: 600 Вт/ 900 Вт/ 1500 Вт
- захист від перегріву
- зволожувач
- світловий індикатор
- 7 кг - вага обігрівача
- відділення для зберігання кабелю
Комплектація:
- Масляний радіатор 7-секцій
- Коліщатка з кріпленнями
- Інструкція з використання </ul>
- Розміри обігрівача 620x320x120 мм
- Вага, кг: 7 кг
Характеристики:
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | 0 |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рушникосушка | Так |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція зволоження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 2 917 ₴






