
Бутербродниця, сендвічмейкер на 2 сендвіча Amica SMK 2011, 750 Вт, кнтипригарне покриття, трикутники, Польща
1 249,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-SMK 2011
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бутербродниця Amica SMK 2011,
Тип: бутербродниця. Потужність 750 Вт. Матеріал корпусу: пластик. Пластини для приготування: Сендвічі. Покриття пластин: Антипригарне. Індикатор готовності/нагрівання: є. Габарити (ВхШхГ): 8.2 х 22.8 х 21.4 см. Колір: Білий
Антипригарне покриття забезпечує легке очищення пластин та можливість приготування без додавання масла, а для зручного транспортування передбачено ручку з фіксатором. Індикатори на верхній панелі відображають готовність пристрою до приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.85 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Ширина | 228 мм |
- Ціна: 1 249,31 ₴






