
Зволожувач повітря ультразвуковий.с пультом ДК, таймером Ardesto USH-M-LCD-4L-W, LCD панель, 28 Вт, 40м2
1 637,27 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-USH-M-LCD-4L-W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Ультразвуковий зволожувач повітря з LED-дисплеєм, пультом ДК, автоматичним регулюванням інтенсивності випаровування, безшумний у роботі, з резервуаром для рідини на 4 літри, а також ергономічною конструкцією з верхнім заливанням води.
Дистанційне керування
Зволожувач виготовлений у формі колони з міцного білого пластику, який доповнений декоративними чорними глянсовими вставками та LED-дисплеєм із підсвіткою синього кольору. Ергономічна конструкція з верхнім заливом дає змогу легко контролювати рівень води в пристрої, а для керування пристроєм у комплектації до нього передбачений пульт ДК.
Ідеальний мікроклімат
Пристрій розрахований на зволоження повітря в приміщенні площею до 40 м2. Великий об'єм резервуара на 4 літри, а також потужність випаровування 300 мл на годину дають можливість безперервного використання пристрою впродовж 10 годин. Вбудований датчик температури та вологості відповідає за автоматичне регулювання інтенсивності випаровування. Завдяки безшумній роботі, таймеру та можливості вимкнення дисплея в нічному режимі пристрій можна використовувати під час сну та відпочинку. Зволожувач також підтримує функцію автоматичного вимкнення у разі порожнього бака.
Тип: зволожувач повітря
Метод зволоження: ультразвуковий
Площа приміщення: 40 кв.м
Місткість резервуара для води: 4 л
Витрата води: 300 мл/год
Потужність: 28 Вт
Керування: пульт ДК
Функції
Індикація
Рівня вологості/Температури
Функції
Автоматичне вимкнення у разі браку води в резервуарі/завчасне вимкнення підсвітки/тиха робота/автома підтримка рівня вологості/3 рівні зволоження (мінімальний, середній, максимальний)
Колір: білий
Рівень шуму: 38 дБ
Напруга: 220-240 В
Частота тока: 50 Гц
Габарити: 37 х 16 х 16
Вага: 1.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для дитячої кімнати, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Рекомендований об'єм приміщення | 40 куб. м |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
- Ціна: 1 637,27 ₴









