
Машинка для стрижки волосся Magio MG-593, 4 насадки, титан, чоловіча
916,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-MG-593
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Машинка для стрижки волосся MG-593 з ножами TITAN дає змогу не тільки заощаджувати свій час, уникаючи черг і попередніх записів до перукаря, а й коригувати свою стрижку в будь-який час. Такий аксесуар буде просто незамінний для тих людей, які прагнуть мати бездоганний вигляд. Вона зроблена в стильному дизайні та проста у використанні.
Потужний, але тихий мотор працює якісно й без вібрацій. Леза з титановим покриттям дають змогу машинці чудово справлятися із завданням. Ергономічна ручка машинки добре лягає в руці, що дає змогу комфортно працювати. Заокруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожне стриження було безпечним і приємним. Леза після використання можна чистити за допомогою щіточки, яка йде в комплекті.
У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дають змогу регулювати довжину волосся від 3 до 12 мм. Завдяки легкості та компактності ця сімейна машинка для стриження волосся дуже зручна у використанні та підходить і для дорослих, і для дітей.
До комплекту також входять гребінець, ножиці та олія.
|
Габариті в упаковці (ВхШхГ) |
23 х 14 х 6 см |
|
Гарантія |
12 місяців |
|
Обладнання |
Титанове покриття лез |
|
Тип |
Побутовий |
|
Потужність, Вт |
25 |
|
Джерело живлення |
Мережа 220 В |
|
Комплектація |
Машинка для стриження |
|
Насадки |
3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм |
|
Ножі |
Титан |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Титан |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 916,83 ₴






