
Пральна машина автомат 6 кг, 15 програм, Gorenje W3NGPI61SBS, 1000об, дисплей, інвертор, прання з парою, фронтальна
12 799,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-W3NGPI61SBS
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пральна машина Gorenje W3NGPI61SBS з фронтальним завантаженням 6 кг, швидкістю викручування 1000 об/хв и інверторним двигуном забезпечує стабільну й економну роботу. Інформативний дисплей спрощує керування програмами, а чорний люк надає моделі сучасного зовнішнього вигляду, що гармонійно вписується в інтер'єр.
Двигун Inverter PowerDrive
Надзвичайна потужність, висока ефективність. Безщітковий потужний мотор, унеможливлює механічне тертя або зношування. Отже, має найкращі результати енергозбереження й робить процес прання набагато тихішим. До того ж термін експлуатації приладу набагато збільшується.
Завдяки новому інверторному двигуну PowerDrive, оптимізованим програмам і розумним рішенням пральна машина Gorenje забезпечує чудові результати прання, споживаючи мало електроенергії.
Додаткова обробка парою наприкінці роботи обраної програми зробить речі набагато гладкішими та усуне з них алергени та неприємні запахи. Барабан наповнюється парою, яка проникає в кожне волокно тканини, пом'якшуючи її. Після цього прасування взагалі може не знадобитися.
Пральні машини Gorenje обладнані функцією FastWashing, створеної спеціально для таких ситуацій. Вона дає змогу скоротити тривалість прання. Цю функцію можна використовувати для скорочення тривалості прання за кожною програмою, включно з програмами попереднього прання та додаванням води.
Усього 15 хвилин досить, щоб освіжити нову футболку та інші менш забруднені речі. Так що ваші улюблені речі завжди будуть готові.
За за допомогою функції AddClothes можна легко тимчасово зупинити цикл прання на початкових етапах і додати або вийняти білизну.
Використання прального порошку за нижчих температур прання може створити ідеальні умови для розвитку бактерій, які так само можуть викликати неприємний запах вашої білизни. Програма DrumClean знищує всі бактерії всередині пральної машини і гарантує завжди свіжий запах речей.
Програма прання з використанням пари ExtraHygiene, що пройшла випробування та отримала сертифікат від Intertek, видаляє з білизни до 99,9% бактерій і грибків завдяки парі та високій температурі
Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу прання. Для додаткової безпеки машину також можна заблокувати, просто натиснувши комбінацію кнопок на панелі керування.
Тип пральної машини: Автомат
Тип завантаження: З фронтальним завантаженням
Спосіб встановлення: Окремо
Максимальне завантаження білизни: 6 кг
Тип двигуна: Інверторний
Дисплей
- LED-індикація
- З дисплеєм
Клас енергоспоживання: C (A+++)
Технічні особливості
- З можливістю дозавантаження білизни
- З парою
- З розбірним баком
Безпека: Блокування від дітей
Тип керування: Сенсорний
Максимальна швидкість віджимання: 1000 об/хв
Колір корпусу: Білий
Країна-виробник товару: Китай
Клас пресування: C
Клас прання: A
Кількість програм: 15
Особливості
- Персональні параметри для всіх програм
Захист від зминання AntiCrease
Парогенератор SteamTech
Програма самоочищення SterilTub
Споживання води за 1 цикл: 36 л
Споживання електроенергії за 1 цикл: 0.63 кВт·год
Програми прання
- Бавовна
Синтетика
Вовна
Експрес прання
Спорт
Програма "Змішана білизна"
Програма прання: Антиалерген
Дитячий одяг
Чорне
Еко 20 °C
Пухові речі
Еко 40–60 °C
Отжим
Програма самоочищення SterilTub
Полоскання/віджимання
Функції
- Параметри завершення прання
Відтермінування старту
Додавання білизни
Швидке прання
Підвищення рівня води
Регулювання температури
Без віджимання
Попереднє прання
Вага в упаковці: 59 кг
Габарити (В x Ш x Г): 85 х 60 х 43.5 см
Рівень шуму прання: 58 дБ
Рівень шуму викручування: 74 дБ
Об'єм барабана: 43 л
Кут відчинення люка: 135 °
Країна реєстрації бренда: Словенія
Фірмові технології
- SteamTech
- SterilTub
Додаткові характеристики
- Час виконання програми під час вибору «Еко 60 °C» — 198 хв
Споживання електроенергії за цикл (програма ЕКО 40-60 °C) — 0.481 кВт
Приєднувальна потужність — 1700 Вт
Номінальний струм — 10 А
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Конструкція барабана
- SnowFlake drum
Контроль стабільності (SCS)
Колір люка: Чорний
* *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
* Увага, вимірювання глибини пральних машин відбувається за верхньою кришкою. Фактична глибина з усіма виступними елементами буде більшою зазначеною на сайті в середньому на 5-10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | З дисплеєм, З парою, Дисплей, LED-індикація, З можливістю дозавантаження білизни |
| Енергоспоживання | 0.63 кВт*год/кг |
| Споживання води | 36 л |
| Кількість програм прання | 15 |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Вага | 57 кг |
- Ціна: 12 799,80 ₴








