
Електрична піч 70 л з грилем, підсвічування ARDESTO MEO-S70I, 2000 Вт, 3 режими, нагрів 300, таймер, емаль, термоізоляція, духовка
5 622,38 ₴
- В наявності
- Код: kv-MEO-S70I
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ARDESTOMEO-S70I має потужність 2000 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 70 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 50 до 300 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
Електрична духовка обладнана підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла (подвійне скло дверцят), що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор увімкнення. У комплекті є решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки поліпшеної термоізоляції та внутрішньому емальованому покриттю (бічні стінки камери) піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
3 режимF приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим ушкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 2000
Внутрішній об'єм, л 70
Кількість режимів приготування, шт.: 3
Діапазон температур: 50-300°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так (решітка + відкритий верхній ТЕН)
Підсвітка: Так
Індикація увімкнення: Да
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Кількість скел у дверцятах: 2
Тйормоізоляція
Емальоване внутрішнє покриття (бічні стінки камери)
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: сріблястий
Розміри печі (ШxВxГ), см: 63,4x41,6x52 (з ніжками)
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, інструкція з гарантійним талоном
Країна виробник: Туреччина
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 70 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 416 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 634 мм |
- Ціна: 5 622,38 ₴










