
Електрична піч 70 л з конвекцією, грилем, підсвічуванням Ardesto MEO-S70CA, 2000Вт, 6 режимів, 300 нагрівання, таймер, емаль, 2 с
6 031,61 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-MEO-S70CA
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ARDESTO MEO-S70CA має потужність 2000 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 70 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 50 до 300 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
Електрична духовка обладнана підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла (подвійне скло дверцят), що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор увімкнення. У комплекті є решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки поліпшеної термоізоляції та внутрішньому емальованому покриттю (бічні стінки камери) піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
6 режимів приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
· Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
· Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
· Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
· Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
· Конвекція + Верхній нагрівання
· Конвекція + Нижній нагрівання
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим ушкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 2000
Внутрішній об'єм, л 70
Кількість режимів приготування, шт.: 6
Діапазон температур: 50-300°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так (решітка + відкритий верхній ТЕН)
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Індикація увімкнення: Да
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Кількість скел у дверцятах: 2
Тйормоізоляція
Емальоване внутрішнє покриття (бічні стінки камери)
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: Антрацит (темно-сірий)
Розміри печі (ШxВxГ), см: 63,4x41,6x52 (з ніжками)
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, інструкція з гарантійним талоном
Країна виробник: Туреччина
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 70 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 416 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 634 мм |
- Ціна: 6 031,61 ₴










