
Теплова гармата електрична 2E Stainless, 3 кВт, 30 м кв, 286 м куб/год, нагрівання. елемент — неірж. сталь, IPX4, чорний
2 714,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-2E-AHT3000
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електричні теплові гармати особливо зручні та безпечні в експлуатації, тому саме їх активно використовують у побуті та промислових приміщеннях.
|
Тип |
теплова гармата |
|
Встановлення |
підлоговий |
|
Площа обігрівання |
30 кв.м |
|
Потужність нагрівання макс. |
3 кВт |
|
Керування |
механічне |
|
Номінальна напруга |
220 В - 240 В |
Функціональність:
|
Нагрівальний елемент |
неіржавка сталь |
|
Термостат |
|
|
Індикатор роботи |
Безпека:
|
Клас захисту |
IPX4 |
|
Захист від перегрівання |
Фізичні характеристики:
|
Матеріал корпусу |
метал |
|
Тип живлення |
електрика |
|
Колір |
чорний |
|
Вага |
3.4 кг |
|
Габарити |
25 х 24 х 31 |
Додатково:
|
Мобільність |
ручка для зручного переміщення |
||
|
Можливості |
Регулювання потужності/ Низьке споживання енергії/Ні пари, немає запахів, немає вологи/Регульований кут нахилу потоку повітря/Вентилятор |
|
|
|
Витрата повітря |
286 м3/год |
||
Мобільна та потужна
Електрична теплова гармата 2E-AHT3000 є переносним джерелом тепла. Для зручності перенесення є ручка та підставка, за допомогою якої регулюють кут повітряного потоку, що становить 286 м3/год.
Надійна та довговічна
Теплова гармата 2E-AHT3000 має корпус сучасної циліндричної форми. Надійна та довговічна конструкція виготовлена з металу, має порошкове покриття від корозії й іржі. ПІДЗАГОЛІВОК: Ефективна та регульована нагрівається гармата 2E-AHT3000 майже миттєво завдяки нагрівальному елементу з неіржавкої сталі потужністю 3 кВт, якої досить для обігріву приміщення площею 30 м2. Потужність можна регулювати — є вбудований термостат.
Захищена
Теплова гармата 2E-AHT3000 забезпечена подвійним захистом від перегрівання. Крім того, вона не боїться вологих приміщень, адже відповідає класу водонепроникності IPX4. Не створює труднощів під час зберігання, адже має компактний розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 286 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
- Ціна: 2 714,80 ₴







