Основною перевагою електричних теплових гармат є екологічна чистота. Під час роботи електропристрій практично не спалює кисню, немає продуктів згоряння, шкідливих викидів і неприємного запаху. Це робить їх досить популярними.
|
Тип |
теплова гармата |
||
|
Встановлення |
підлоговий |
||
|
Площа обігрівання |
30 кв.м |
||
|
Потужність нагрівання макс. |
3 кВт |
||
|
Номінальна напруга |
220 В - 240 В (50 Гц) |
|
|
Функціональність:
|
Нагрівальний елемент |
Керамический (PTC) з тривалим терміном служби |
|
Термостат |
|
|
Індикатор роботи |
Безпека:
|
Захист від перегрівання |
Фізичні характеристики:
|
Матеріал корпусу |
метал |
|
Тип живлення |
електрика |
|
Колір |
чорний |
|
Вага |
2.85 кг |
|
Габарити |
27 х 21 х 29 |
Додатково:
|
Мобільність |
ручка для зручного переміщення |
|
Можливості |
Регулювання потужності/ Низьке споживання енергії/низький рівень шуму/Недопороки, немає запахів, немає вологи/Регульований кут нахилу потоку повітря/Вентилятор |
|
Витрата повітря |
280 м3/год |
Потужна та захищена
Переносна теплова гармата 2E-AHC3000 створює потік гарячого повітря 280 м3/год, що за допомогою вентилятора розганяється приміщенням площею 30 м2. Вентилятор вбудований у металевий корпус, який має надійну та довговічну конструкцію з порошковим покриттям для захисту від корозії й іржі.
Тиха й екологічна
Миттєве нагрівання відразу після вмикання забезпечує керамічний нагрівальний елемент (PTC) потужністю 3 кВт. Рівень потужності можна регулювати відповідно до температури довкілля. Працює на великій відстані та не відтворює гучні та різкі звуки. Є екологічним — під час роботи не виділяє шкідливих елементів розпаду, немає пари та неприємного запаху. Передбачений подвійний захист від перегрівання.
Практична
Електрична теплова гармата є практичним за розміром і вагою пристроєм, обладнаним пластиковою ручкою для зручного перенесення. А завдяки стійці можна регулювати кут нахилу повітряного потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Продуктивність | 280 куб.м/год |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.85 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
- Ціна: 2 707,02 ₴









