
Теплова гармата електрична 2E Stainless, 2 кВт, 20 м кв, 239 м куб/год, нагрівання. елемент — неірж. сталь, IPX4, чорний
2 216,29 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-2E-AHT2000
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Основні характеристики:
|
Тип |
теплова гармата |
|
Встановлення |
підлоговий |
|
Площа обігрівання |
20 кв.м |
|
Потужність нагрівання макс. |
2 кВт |
|
Регулювання потужності обігріву |
40 / 1000 В/ 2000 Вт |
|
Керування |
механічне |
|
Номінальна напруга |
220 В - 240 В (50 Гц) |
Функціональність:
|
Нагрівальний елемент |
неіржавка сталь |
|
Термостат |
|
|
Індикатор роботи |
Безпека:
|
Клас захисту |
IPX4 |
|
Захист від перегрівання |
Фізичні характеристики:
|
Матеріал корпусу |
метал |
|
Тип живлення |
електрика |
|
Колір |
чорний |
|
Вага |
3 кг |
|
Габарити |
23 х 22 х 29 |
Додатково:
|
Мобільність |
ручка для зручного переміщення |
|
Можливості |
Регулювання потужності/ Низьке споживання енергії/низький рівень шуму/Недопороки, немає запахів, немає вологи/ Регульований кут нахилу потоку повітря/Вентилятор |
|
Витрата повітря |
239 м3/год |
Потужна та надійна
У надійному металевому корпусі з порошковим покриттям від корозії є отвори для забору повітря. Через них повітря потрапляє на нагрівальний елемент із неіржавкої сталі, який після вмикання нагрівається майже миттєво завдяки потужності 2 кВт. На виході теплової гармати 2E-AHT2000 утворюється повітряний потік у 239 м3/год, цього досить для обігрівання приміщення площею 20 м2.
Ефективна та захищена
Вбудований термостат дає змогу контролювати мікроклімат і забезпечує захист від перегрівання, автоматично вимикаючи пристрій. Теплову гармату 2E-AHT2000 можна використовувати навіть у вологих приміщеннях, адже вона має клас водонепроникності на рівні IPX4. До того ж: гармата заощаджує кошти споживача завдяки малому споживанню електроенергії та нерви, адже працює досить тихо.
Маневрова й екологічна
Теплова гармата обладнана ізольованою пластиковою ручкою та спеціальною стійкою, завдяки якій її комфортно пересувати й змінювати кут повітряного потоку. Під час роботи електрична теплова гармата 2E-AHT2000 не виділяє шкідливих продуктів розпаду, немає пар і неприємний запах, тому вона придатна для створення зони комфорту там, де це необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 239 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
- Ціна: 2 216,29 ₴








