
Електрична піч 33 л випічка піца ASEL AF33-23_r 3 режими 1300Вт нагрів 320 електродуховка настільна міні пічка Туреччина
3 202,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: kv-AF-0023/33-23 Cherry
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ASEL AF33-23 має потужність 1300 Вт, що дозволяє швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 33 л, чого достатньо для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону – від 50 до 320 °C – можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепту. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час приготування та автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
Електродуховка має дверцята із загартованого скла, що обумовлює надійність та безпеку використання. Крім того, в комплекті є решітка для гриля, при використанні яких можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
3 режими приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
· Верхній нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
· Нижнє нагрівання дозволяє досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
· Статичне нагрівання (Верхнє + Нижнє нагрівання) забезпечує більш ретельне пропікання страви всередині.
Термоізоляція
Піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання та захист від опіків.
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1300
Внутрішній об'єм, л: 33
Кількість режимів приготування, шт: 3
Діапазон температур: 50-320 ° С
Управління: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так (верхній ТЕН+решітка)
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Напруга, В: 220-240
Колір корпусу: червоний
Розміри печі (ШxВxГ), см: 50,2x34x44,9
Комплектація
Електрична піч, лист прямокутний, лист круглий, решітка для гриля, інструкція з гарантійним талоном
Країна виробник: Туреччина
Гарантія: 12 місяців
Об'єм
- 33 л
Кількість режимів приготування
- 3
Функції приготування
- Гриль (верхній ТЕН+решітка)
Таймер
- Є, 90 хв
Особливості
- Автовимкнення
Внутрішнє покриття
- Внутрішнє антипригарне покриття
Напруга
- 220 В
Комплектація
- Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція користувача
Тип керування
- Механічне
Колір корпусу
- Червоний
теги
- Міні-піч
Матеріал корпусу
- Метал
Додаткові характеристики
- Таймер: 90 хвАвтовідключенняТермостат: 50-320 ° СВнутрішнє антипригарне покриттяНековзні ніжки
Програми
- Верхнє нагрівання Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання Нижнє нагрівання
Вага
- 9 кг
Вага в упаковці
- 9,5 кг
Габарити (ВхШхГ)
- 34 x 50.2 x 44.9 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 36 x 51 x 46 см
Кількість стекол у дверцятах
- 1
Країна реєстрації бренду
- Україна
Гарантія
- 12 місяців
Країна-виробник товару
- Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Об`єм | 33 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 449 мм |
| Ширина | 502 мм |
- Ціна: 3 202,25 ₴








