
Настільна газова плита 3 конфорки, таганок під балон YUCEL O-300-LPG- SL, кришка Туреччина
1 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: O-300-LPG-Sl
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна газова плита YUGEL O-300 LPG має приємний сучасний дизайн із неіржавкої сталі. Наявність кришки.
Має 3 дюралюмінієві конфорки. Спереду розташовані регулятори сили полум'я з фіксацією малого полум'я.
| Працює плита від зрідженого газу: пропан, бутан G30 (LPG/зріяний) |
Під'єднується плита до балона спеціалізованим газовим шлангом через редуктор (до комплекту не входить). Таганок виготовлений із неіржавкої сталі.
Решітки легко знімаються, що робить чищення таганка легшим. Має 3-и конфорки потужністю по 1.85 кВт +1,5 кВт. Допоміжний пальник: 1кВт
Поворотні перемикачі дають змогу плавно регулювати полум'я в широкому діапазоні.
Газ-контроль: немає.
Колір: сірий
Вага: 4 кг
Габарити (ШхВхГ): 60,2 х 9,68 х 33,3 (висота з конфорками та решіткою).
Виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yucel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Зона нагріву | Газові |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття варильної поверхні | антипригарне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 968 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Ширина | 602 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 4.35 Вт |
- Ціна: 1 760 ₴







